بازی فری فایر

معرفی انواع موتور و ماشین در فری فایر

معرفی انواع موتور و ماشین در فری فایر تهران جم

اگر از طرفداران بازی فری فایر هستید حتما می دانید که این بازی نقشه های زیادی دارد و پیاده طی کردن آنها، زمان زیادی را از شما می گیرد. استفاده از وسایل نقلیه در فری فایر علاوه بر افزایش سرعت، امنیت شما را هم حفظ می کند.

انواع مختلف وسایل نقلیه مثل ماشین و موتور در این بازی وجود دارد که هر یک به نقشه خاصی تعلق داشته و از ویژگی های منحصر به فردی برخوردارند. در ادامه این مقاله از تهران جم قصد داریم به معرفی انواع موتور و ماشین در فری فایر بپردازیم.

معرفی انواع موتور و ماشین در فری فایر در تهران جم

معرفی انواع موتور و ماشین در فری فایر: قسمت اول

در ادامه معرفی انواع موتور و ماشین در فری فایر، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • مانستر تراک: مانستر تراک قوی ترین ماشین در بازی فری فایر محسوب می شود که در طراحی آن از مانستر تراک های واقعی الهام گرفته شده است. این ماشین از امنیت فوق العاده بالایی برخوردار است و ظرفیت 4 نفر را دارد. سرعت و شتاب بی نظیر این ماشین به شما کمک می کند به سرعت از محل خطر عبور کرده و از روی دشمنان خود رد شوید. اچ پی فوق العاده بالا و برخورداری از تجهیزات دفاعی و زره، از دیگر ویژگی های مانستر تراک است.
  • ماشین اسپرت مسابقه: این وسیله نقلیه که سریع ترین ماشین در بازی فری فایر محسوب می شود، با الهام از فراری طراحی شده است. از آنجا که این ماشین تنها ظرفیت دو نفر را دارد، اگر به صورت تیم های بیش از دو نفر بازی می کنید زیاد مناسب شما نیست. سرعت بالای این ماشین با اینکه امکان دستیابی به هر نقطه از نقشه را فراهم کرده و برای از بین بردن دشمنان مفید است، اما کنترل آن را کمی سخت می کند. عیب دیگر این ماشین، امنیت پایین آن است. به طوری که دشمنان به راحتی می توانند به شما آسیب بزنند. همچنین در صورت تصادف با آن، آسیب بیشتری می بینید.
  • وانت همه کاره (پیکاپ تراک): این ماشین با وجود سرعت بالا و موتور قدرتمند، کنترل مناسبی دارد. وانت شتاب خوبی هم دارد و برای فرار از محدوده خطر و رسیدن به هر نقطه از نقشه به شما کمک می کند. وانت ظرفیت 4 نفر را دارد که دو نفر در جلو و دو نفر در عقب می نشینند. این ماشین در مقایسه با ماشین های اسپرت از امنیت بیشتری برخوردار است و دشمنان امکان آسیب زدن به شما را نخواهند داشت.

معرفی انواع موتور و ماشین در فری فایر: قسمت دوم

در ادامه معرفی انواع موتور و ماشین در فری فایر، به موارد زیر بر می خوریم:

  • موتور سیکلت: بهترین وسیله نقلیه برای افرادی که به صورت انفرادی بازی می کنند، موتور سیکلت است. این وسیله نقلیه علاوه بر سرعت فوق العاده بالا، قابلیت کنترل خوبی هم دارد. چرخش های سریع موتور، به شما کمک می کند به سادگی به هر سمت چرخیده و تغییر مسیر دهید. تنها ایراد موتور سیکلت، شتاب و امنیت پایین آن است. به طوری که رسیدن به حداکثر سرعت، کمی زمان بر است. همچنین دشمنان به سادگی می توانند شما را هدف قرار دهند و در صورت تصادف کردن، آسیب های بیشتری می بینید.
  • ماشین آبی Ampichar: در ادامه معرفی انواع موتور و ماشین در فری فایر، به آمفی کار می رسیم. آمفی کار با وجود شباهتی که به موتور سیکلت دارد، کم سرعت تر است. این وسیله دو نفر ظرفیت دارد و می تواند مانند قایق تندرو روی آب حرکت کند. در واقع تنها وسیله نقلیه فری فایر که قابلیت حرکت روی آب و خشکی را دارد، آمفی کار است.
  • توک توک: توک توک ضعیف ترین و کم امنیت ترین وسیله نقلیه در فری فایر است که اچ پی بسیار کمی دارد. این ماشین عجیب سه چرخ، می تواند سه نفر را در خود جای دهد.
  • جیپ: آخرین وسیله نقلیه که در معرفی انواع موتور و ماشین در فری فایر مورد بررسی قرار می دهیم، جیپ است. این ماشین 4 نفر ظرفیت داشته و در مقایسه با دیگر ماشین ها، از اچ پی بیشتری برخوردار است. جیپ علیرغم سرعت پایین، امنیت بالایی دارد.

وسایل نقلیه در فری فایر تهران جم

پیدا کردن ماشین و موتور در فری فایر

در این مقاله سعی کردیم به معرفی انواع موتور و ماشین در فری فایر بپردازیم. ماشین ها و موتورها در فری فایر جایگاه ثابت و مشخصی ندارند. البته در برخی نقاط نقشه راحت تر می توان این وسایل نقلیه را پیدا کرد. بازی کردن و تمرین زیاد به شما کمک می کند موقعیت تقریبی این وسایل را پیدا کنید.

همچنین با خرید جم فری فایر از تهران جم می توانید برای آنها اسکین های فوق العاده جذاب تهیه کنید. وسایل نقلیه در استراتژی های این بازی اهمیت زیادی دارند و سرعت و امنیت شما را تا حد زیادی افزایش می دهند. ماشین ها و موتورهای این بازی بر اساس نمونه های واقعی طراحی شده اند و امکان پیشرفت و بهره مندی از قابلیت های مختلف را برای شما فراهم می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *