بازی کلش اف کلنز

آموزش تغییر منظره کلش اف کلنز

آموزش تغییر منظره کلش اف کلنز در تهران جم

تغییر منظره کلش اف کلنز یک راه سریع برای تنوع بخشیدن به محیط قبیله‌تان است. آیا دوست دارید در سرزمین مصر باستان، در میان طوفان و برف، در محیطی اسرار آمیز، در قلب کهکشان‌ها و یا بسیاری موقعیت‌های دیگر قبیله خود را مشاهده کنید؟ اگر پاسخ مثبت است، کافیست همین حالا برای خرید منظره کلش اف کلنز اقدام کنید. مناظر کلش اف کلنز که با عنوان Clash of Clans Scenery هم شناخته می‌شود، فرصت ورود به دنیایی جدید را به شما می‌دهد که هم تم بازی و هم موسیقی پس زمینه را تغییر خواهد داد. در ادامه اموزش تغییر منظره کلش اف کلنز را به صورت مرحله به مرحله برای شما توضیح می‌دهیم.

آموزش نکات مهم در تغییر منظره کلش اف کلنز در تهران جم

منظور از تغییر منظره کلش اف کلنز چیست؟

آیا شما هم از محیط یکنواخت، پر از سبزه و علف در قبیله خود خسته شده‌اید؟ آیا شما هم قصد دارید همانند صدها هزار بازیکن دیگر، دستی به محیط بازی خود کشیده و یک تم جدید را جایگزین کنید؟ اگر پاسخ شما بله است، سوپرسل امکان آن را قرار داده تا بتوانید این کار را با خرید Scenery انجام دهید.

در حالت عادی شما می‌توانید با مراجعه به تاون هال خود و انتخاب گزینه “Change Scenery”، منظره کلش را در حالت‌های زیر مشاهده کنید که رایگان هستند:

 • حالت کلاسیک یا دیفالت.
 • حالت جنگ قبیله‌ای.
 • حالت جنگلی که در تاون هال 14 قابل دسترسی است.
 • حالت جادویی که در تاون هال 15 قابل دسترسی است.

با این وجود همه این منظره‌ها بسیار شبیه هم هستند و این باعث می‌شود تا اِلمان جدیدی را مشاهده نکنید. اما شما می‌توانید با مراجعه به قسمت Shop و انتخاب گزینه منظره، لیستی از Sceneryهای بازی کلش را مشاهده کنید. در مجموع 44 منظره (قبیله اصلی، جنگ و پایگاه سازنده) طراحی شده‌اند که می‌توانید مدل‌های غیر رایگان را از قسمت Shop تهیه نمایید.

برای آموزش تغییر و خرید منظره کلش اف کلنز در ادامه همراه باشید تا مرحله به مرحله آن را توضیح دهیم.

آشنایی با مناظر کلش اف کلنز

راهنمای کامل تغییر منظره برای Clash of Clans

برای تغییر منظره کلش اف کلنز می‌توانید به روش‌های مختلفی اقدام کنید که روش اصلی و استاندارد آن که کاربران بین المللی از آن استفاده می‌نمایند، بدین شرح است:

 • اگر تاکنون حساب کلش اف کلنز ایجاد نکردید، اول چگونه در کلش اف کلنز اکانت درست کنیم را مطالعه کنید.
 • در صورتی که کاربر بین الملل هستید و در کشورهای غیر تحریم شده زندگی می‌کنید، نیازی به استفاده از برنامه تغییر دهنده آی پی نیست.
 • حال وارد بازی کلش اف کلنز شده و در قسمت Shop روی آن کلیک کنید. منظره‌ای که قصد خرید آن را دارید، انتخاب نمایید.
 • حال در این قسمت می‌توانید 3 روش پرداخت را مشاهده کنید. توجه نمایید برای پرداخت جهت تغییر منظره کلش اف کلنز می‌بایست به نکاتی که در ادامه این بخش ذکر می‌کنیم حتما توجه کنید.
  • در روش اول، در صورتی که کردیت کارت خود را ثبت نکرده‌اید، باید مشخصات آن را وارد کنید. این اطلاعات شامل شماره کارت، تاریخ انقضا، کد امنیتی و نیز آدرس محل زندگی شما می‌باشند. سپس با انتخاب گزینه “Save Card” پرداخت خود را تایید نمایید.
  • در روش دوم از حساب پی پال استفاده می‌شود که می‌توانید با درج شماره کارت و اطلاعات ورود خود، هزینه را از طریق این حساب بین المللی پرداخت کنید.
  • در روش سوم، امکان درج کد گیفت کارت گوگل وجود دارد. این نوع کارت‌ها یک اعتبار را به حساب گوگل استور شما اضافه می‌کنند که می‌توانید از آن برای پرداخت‌های درون برنامه‌ای استفاده کنید.

به طور معمول از روش گیفت کارت برای پرداخت‌ها جهت تغییر منظره کلش اف کلنز استفاده می‌شود. هرچند که به دلیل موقعیت جغرافیایی ایران و تحریم‌های بین المللی، هیچکدام از این روش‌ها در داخل کشور قابل انجام نیست.

در نهایت پس از خرید منظره می‌توانید با انتخاب گزینه “Change Scenery” در تاون هال خود، نسبت به تغییر منظره اقدام کنید.

نحوه تغییر منظره کلش اف کلنز

نکات مهم برای تغییر منظره بازی کلش اف کلنز

برخی از نکاتی که لازم است در مراحل خرید و تغییر منظره کلش اف کلنز رعایت کنید عبارتند از:

 • درج اشتباه آدرس محل زندگی و شماره تلفن به صورتی که این مشخصات با کردیت کارت یکسان نباشد، امکان پرداخت را ممکن نمی‌سازد.
 • کاربران داخل ایران نمی‌توانند از گیفت کارت استفاده کنند. در واقع به دلیل آنکه گوگل حساب شما را داخل ایران تشخیص می‌دهد، استفاده از گیفت‌ کارت‌ها که ریجن بندی شده‌اند، ممکن نخواهد بود.
 • حتما در طول فرآیند خرید از یک برنامه تغییر دهنده آی پی استفاده کنید. پیشنهاد ما آن است که این آی پی ثابت باشد.
 • نرخ‌های درج شده برای خرید جم کلش اف کلنز یا مناظر آن وابسته به ریجن شما است. سوپر سل براساس منطقه جغرافیایی کاربران، مبالغ متفاوتی را تعیین می‌کند. به عنوان مثال، مناظر کلش اف کلنز در ریجن آمریکا اکثر 7 دلار هستند اما این مبلغ در کشورهای اروپایی که نرخ ارز آنها یورو است، متفاوت می‌باشد. همچنین نرخ مالیات نیز بر قیمت‌ها تاثیر گذار است.
 • توصیه می‌کنیم خرید درون برنامه‌ای را با توجه به یک ریجن که همان منطقه محل زندگی شما است انجام دهید.

عدم رعایت نکات مذکور منجر به بن شدن حساب و عدم موفقیت در پرداخت خواهد شد. شما کاربران می‌توانید خریدهای درون برنامه‌ای خود را به صورت مطمئن از طریق تهران جم انجام دهید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *