آموزش بازی هی دی

روش های پول دار شدن در بازی هی دی

روش های پول دار شدن در بازی هی دی

پول دار شدن در بازی هی دی و کسب ثروت در آن رویای همه طرفداران این بازی جذاب و استراتژیک است. دغدغه اغلب بازیکنان این بازی یافتن راهی برای کسب ثروت در کوتاهترین زمان ممکن است. به شما این نوید را می دهیم که برای رسیدن به این خواسته کافی است به ترفندها و نکات ظریفی که در طول بازی با آنها مواجه می شوید، توجه بیشتری داشته باشید. با آگاهی از این نکات و انجام حرکات اصولی و برنامه ریزی شده، به سریعترین شکل ممکن به مقدار جم دلخواه خود در بازی هی دی دست پیدا خواهید کرد. با تهران جم همراه شوید تا شما را با ترفندهای کسب ثروت و روش قانونی خرید جم هی دی بیشتر آشنا کنیم.

بازی هی دی و محیط جذاب آن در تهران جم

روش های پول دار شدن در بازی جذاب هی دی

بازی هی دی از یک محیط گرافیکی جذاب و با کیفیت برخوردار است؛ همین امر آن را با دیگر بازی های استراتژیک کمپانی سوپر سل از جمله کلش رویال و کلش اف کلنز قابل رقابت ساخته است. بازیکن به عنوان یک کشاورز یا دامدار در بازی ظاهر شده و تمام تلاش خود را برای کاشت و برداشت محصولات و کسب درآمد به کار می گیرد.

پول دار شدن در بازی هی دی کار چندان پیچیده ای نیست؛ تنها کافی است به قوانین این بازی تسلط داشته و به نکات و ترفندهای آن بیشتر توجه کنید. در ادامه شما را با چهار روش کسب درآمد در بازی هی دی آشنا خواهیم کرد.

روش های پول دار شدن در بازی هی دی

راه هایی برای پول در آوردن در هی دی

روش اول: اولین و ساده ترین روش برای پول دار شدن در بازی هی دی فروش محصولاتی چون گندم، ذرت، هویج و … است. در این روش برای کسب سود بیشتر می بایست مراحل کشت را به صورت اصولی پشت سر گذاشته و محصول با کیفیتی تولید کنید. فروش محصولات گیمر را مدت زمان طولانی تر اما با کمترین امکانات به ثروت دلخواه خواهد رساند.

روش دوم: گیمر بازی هی دی برای آنکه بتواند در مدت زمان کمتری به ثروت دست پیدا کند، باید چیزی بفروشد که تولید آن زمانبر نیست. تولید و فروش پاپ کرن، غذای پرندگان و … از این قبیل محصولات هستند.

روش سوم: یکی از روش های ساده پول در آوردن در بازی هی دی که اغلب گیمرها آن را نادیده می گیرند، ماهیگیری می باشد. با گرفتن ماهی و فروش آن، گیمر، پول زیادی به دست خواهد آورد.

ماهیگیری در بازی هی دی و کسب درآمد

روش چهارم: استفاده بهینه از زمان به پول دار شدن گیمر در بازی هی دی کمک بسزایی خواهد کرد. زمانی هایی که گیمر سرکار بوده یا در حال خواب است در بازی حضور ندارد؛ بنابراین کاشت گیاهان با ارزشی که زود قابل برداشت می شوند در این زمان ها، گیمر را به درآمد قابل قبولی خواهند رساند. هویج یکی از این محصولات است که هر ده دقیقه یکبار رشد کرده و فروش خوبی هم دارد.

ترفندهایی که شما را در بازی هی دی سریعتر به ثروت می رسانند

چنانچه گیمر با آگاهی بیشتر، به مسیر پول دار شدن در بازی هی دی قدم بگذارد، در مدت زمان کوتاهتری به سطوح بالاتر و درآمد بیشتر دست خواهد یافت. گیمر باید:

در بازی هی دی، پیش از هر چیز به کسب مهارت و تجربه فکر کند

در بازی هی دی، با کسب تجربه بیشتر و رسیدن به سطوح بالاتر، مسیر جاده برای گیمر باز خواهد شد. این امر او را قادر می سازد که محصولات خود را به دیگر دهکده ها فرستاده و از آنها سفارش بگیرد و به درآمدی فراتر از تصور خود دست پیدا کند.

فروشگاه خود را در کنار خیابان راه اندازی کند

مغازه های کنار خیابانی، جای مناسب تری برای فروش محصولات هستند. بدین ترتیب با فروش اجناس با قیمتی پایین تر از دیگر فروشندگان، به سود قابل ملاحظه ای دست پیدا خواهد کرد.

راه اندازی فروشگاه در کنار خیابان،کسب درآمد بیشتر در بازی هی دی

برای پول دار شدن در بازی هی دی، یک برنامه ریزی دقیق برای تولید و عرضه داشته باشد

در بازی هی دی، گیمر باید همواره حداقل یک محصول زیر کشت داشته باشد. با این آینده نگری انبار او هرگز خالی نمانده و روال فروشش متوقف نخواهد شد. یکی از محصولاتی که باید همواره زیر کشت باشد، گل پنبه است. اتمام گل پنبه به معنای خاموش شدن دو دستگاه در مزرعه و از دست رفتن فرصت هاست. برای حفظ تعادل بین عرضه و تقاضا همواره به برنامه ریزی دقیق و استراتژیک نیاز است.

محصولات خود را یکجا برداشت کند

گیمر با برداشت یک باره یک محصول و خالی کردن زمین، از طرف بازی هی دی جایزه دریافت خواهد کرد.

شب ها به مزرعه خود سر بزند

اگر گیمر شب ها بیدار شده و محصولاتی با رویش سریع و گران قیمت مثل توت فرنگی بکارد صبح که بیدار می شود، می تواند آنها را برداشت کرده و درآمد کسب کند.

برای پول دار شدن در بازی هی دی، باید به فکر خرید دستگاه های خود باشد

یک گیمر با تجربه در بازی هی دی، پیش از آنکه به فکر خرج کردن جم برای ظاهر مزرعه باشد، سعی می کند دستگاه های خود را خریداری کند. در این صورت بهتر می تواند در مزرعه کار کرده و سریع تر به درآمد دلخواه خود برسد.

صاحب دستگاه های مورد نیاز خود دربازی هی دی شوید

خرید جم هی دی به سریع ترین روش در تهران جم

داشتن جم در بازی هی دی، گیمر را با سرعت بیشتری به موفقیت و سطوح بالاتر بازی می رساند. خرید این ارز درون برنامه ای به داشتن حساب های ارزی وابسته است. گیمرهای ایرانی به دلیل محروم بودن از داشتن چنین حساب هایی، برای خریدهای درون برنامه ای مشکل دارند. تهران جم یک فروشگاه اینترنتی است و شرایطی را فراهم نموده تا بازیکنان بتوانند به سادگی، به سرعت، با کمترین قیمت و به صورت کاملا قانونی اقدام به خرید فارم پس هی دی و جم این بازی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *