بازی کالاف دیوتی موبایل

ترفندهای گرفتن سی پی بازی کالاف دیوتی موبایل

ترفندهای گرفتن سی پی بازی کالاف دیوتی موبایل 7 ترفند

گرفتن سی پی بازی کالاف دیوتی موبایل برای بسیاری از شما حائز اهمیت است. بازی کالاف دیوتی یکی از هیجان انگیزترین بازی های موبایلی است. در این بازی ماموریت های مختلفی به شما محول می شوند که باید به نحو احسنت انجام دهید و زنده بمانید. برای زنده ماندن در بازی کالاف دیوتی، استفاده از تجهیزات و سلاح های مختلف توصیه می شود. خرید سی پی دوبل، راهی برای گرفتن سی پی بازی کالاف دیوتی موبایل است؛ اما اگر به دنبال راه های رایگان و درون برنامه ای هستید، نگران نباشید. چون راه ها و ترفندهای مختلفی برای دریافت سی پی بازی کالاف دیوتی وجود دارند که می توانید از آن ها کمک بگیرید.

ترفندهای گرفتن سی پی بازی کالاف دیوتی موبایل با تهران جم

تکنیک های گرفتن سی پی بازی کالاف دیوتی موبایل

اگر شما هم جزء گیمرهای حرفه ای بازی کالاف دیوتی هستید، حتما می دانید که حتی برای انجام ترفند های حرفه ای شدن در کالاف، نیاز به سی پی کالاف دیوتی دارید. سی پی ارز درون برنامه ای این بازی است که به شما امکان خرید سلاح و تجهیزات مختلف را می دهد. ترفندهای گرفتن سی پی بازی کالاف دیوتی به شما این امکان را می دهند تا بدون نیاز به صرف هزینه زیاد، سی پی کالاف دیوتی را دریافت کنید. در ادامه مقاله قصد داریم شما را با ترفندهای گرفتن سی پی در بازی کالاف دیوتی آشنا کنیم.

1. از صفحات مجازی اهدا کننده جوایز کمک بگیرید

شاید برای شما جالب باشد اگر بگوییم که گرفتن سی پی بازی کالاف دیوتی موبایل از طریق صفحات مجازی مختلف نیز امکان پذیر است. به طور کلی، صفحات اینستاگرامی و کانال های یوتیوب مختلفی وجود دارند که هدایای روزانه ای را برای گیمرهای کالاف دیوتی ارائه می کنند. اگر این صفحات را دنبال کنید، ممکن است بتوانید کدهای رایگان برای دریافت سی پی را نیز کسب کنید و برای گرفتن جوایز از آن ها استفاده نمایید.

2. استفاده از Google Opinion Rewards را فراموش نکنید

Google Opinion Rewards یک برنامه قانونی است که امکان گرفتن سی پی بازی کالاف دیوتی موبایل را می دهد. این برنامه رابط کاربری بسیار ساده ای دارد و برای همه گوشی های موبایل قابل استفاده است. در این برنامه لازم است که کاربران با مقداری پول نقد در حساب گوگل خودشان به نظرسنجی های مختلف پاسخ دهند. پس از انجام این کار، این برنامه حساب افراد را با پول نقد شارژ می کند. با این پول می توانید اقدام به خرید سی پی بازی کالاف دیوتی و امکانات جنگی و لباس های مختلف کنید.

3. از وب سایت و برنامه GPT استفاده کنید

اپلیکیشن و وب‌سایت Get-Paid To یکی دیگر از سایت هایی است که امکان گرفتن سی پی بازی کالاف دیوتی موبایل را برای شما فراهم کرده است. بازیکنان با انجام کارهای مختلف مانند پاسخ دادن به نظرسنجی ها، تماشای ویدیو، دانلود برنامه ها و موارد مختلف دیگر، می توانند در این برنامه امتیاز دریافت کنند. گیمرها می توانند برنامه های مختلف GPT مانند Swagbucks، PollPay، و Prize Rebel را انتخاب کنند و از آن ها سی پی رایگان دریافت نمایند.

تکنیک های گرفتن سی پی بازی کالاف دیوتی موبایل در تهران جم

4. در حالت مسابقه کالاف دیوتی بازی کنید

یکی دیگر از ترفندهای گرفتن سی پی بازی کالاف دیوتی موبایل که در داخل خود برنامه انجام می شود، این است که در حالت مسابقه بازی کنید. بازی در حالت مسابقه به گونه ای است که افراد در هر آخر هفته در حالت تورنمنت بازی می کنند و در مجموع 100 تاج کسب می کنند. پس از کسب تاج، می توانید بسته به شانس خودتان بین 10 تا 200 عدد سی پی رایگان کسب کنید. اگرچه شانس دریافت سی پی به عنوان پاداش در این حالت بازی کمی است، اما اگر شانس بیاورید می توانید امتیازات خوبی را در حالت مسابقه دریافت کنید.

5. چالش های بازی کالاف دیوتی را تکمیل کنید

برای اینکه بتوانید سی پی بازی کالاف دیوتی موبایل را دریافت کنید، نیازی به خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل ندارید. بلکه شما می توانید با تکمیل کردن چالش های مختلف این بازی، به صورت رایگان سی پی دریافت کنید. بسته به نوع چالش تکمیل شده، تعداد سی پی های رایگان نیز متفاوت است.

6. اکانت خود را به پلتفرم های دیگر لینک کنید

همیشه قرار نیست که کار سختی را برای گرفتن سی پی بازی کالاف دیوتی موبایل انجام دهید. بلکه شما می توانید با لینک کردن اکانت خودتان در بازی کالاف دیوتی به پلتفرم های دیگر، سی پی دریافت کنید. اگرچه این کار فقط یک بار امکان پذیر است، اما برای همان یک بار هم سی پی رایگان به شما تعلق خواهد گرفت. اگر اکانت خودتان را در بازی کالاف دیوتی با حساب‌های خود در Xbox Live، PlayStation Network، یا Steam لینک کنید، می توانید میزان مشخصی سی پی را به صورت رایگان دریافت نمایید. بسته به نوع پلتفرم، میزان سی پی که در اختیار شما قرار داده می شود متفاوت است.

شما همچنین قادرید با نصب نرم افزارهای کمکی سی پی رایگان دریافت کنید. یکی از روش های مطمئن و ساده برای دریافت سی پی رایگان کالاف دیوتی نصب نرم افزار CP QUIZ از گوگل پلی می باشد. با ورود به این نرم افزار، نام دقیق خود در بازی کالاف دیوتی را وارد نمایید. در ادامه 23 سوال از شما پرسیده می شوند و شما با پاسخ دادن به حداقل 10 عدد از این سوالات و شرکت در نظرسنجی ها به سی پی رایگان آن دست پیدا خواهید کرد.

 

7. اپلیکیشن های پاداش دهنده برای دریافت سی پی رایگان کالاف دیوتی

اپلیکیشن های پاداش دهنده که به عنوان GPT شناخته می شوند، به گیمرها در ازای تماشای تبلیغات، شرکت در نظرسنجی و نصب اپلیکیشن امتیاز می دهند. این امتیازات در بازی کالاف دیوتی قابل تبدیل به سی پی رایگان خواهند بود. Google Opinion Rewards یکی از همین اپلیکیشن هاست که پیش از این به شما معرفی شد. Lucky Day، Swagbucks، AdSense و Lucky Patcher از دیگر اپلیکیشن های پاداش دهنده شناخته شده هستند.

در این نرم افزارها امتیازات کمی به گیمر داده می شود. به همین دلیل سعی کنید در چندین اپلیکیشن عضو شده و فعالیت خود را در آنها ادامه دهید تا در زمان کوتاهتر، به جوایز و امتیازات بیشتری دست پیدا کنید. عضویت در این نرم افزارها ساده بوده و روش های متنوعی برای کسب امتیاز در آنها تعریف شده اند. با این وجود، عدم دقت در انتخاب گزینه مناسب و نصب اپلیکیشن های ناشناخته و نامعتبر ممکن است هک اطلاعات و اکانت شما را سبب شود. توجه داشته باشید که برای خرید باندل کالاف و جم این بازی نیز به فروشگاه های اینترنتی معتبر اعتماد کنید.

8. تکمیل نظرسنجی درون برنامه ای مهم است

برای گرفتن سی پی بازی کالاف دیوتی موبایل، باید حتما نظرسنجی درون برنامه ای را تکمیل کنید. یک نظرسنجی در این بازی وجود دارد که می توانید از طریق آن 500 امتیاز دریافت کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که نظرسنجی را کامل کنید. با تکمیل نظرسنجی های مختلف در بازی، می توانید سی پی رایگان دریافت کنید.

بهترین روش گرفتن سی پی بازی کالاف دیوتی موبایل

بهترین سایت های نظرسنجی برای دریافت سی پی به صورت رایگان

اگر قصد دارید با تکمیل نظرسنجی، به سی پی رایگان دلخواه خود دست پیدا کنید بهتر است یکی از سایت های زیر را برگزینید:

  • Survey Junkie: در این وب‌سایت با تکمیل نظرسنجی‌های مختلف، به گیمر گیفت کارت یا پول هدیه داده می شود. به کمک این هدایا امکان خرید سی پی برای کاربر امکان پذیر خواهد شد.
  • Swagbucks: در وب‌سایت Swagbucks، در ازای شرکت در نظرسنجی‌های مختلف، به کاربر امتیازاتی داده می شود که با آنها سی‌پی رایگان دریافت خواهد کرد.
  • Vindale Research: این وب‌سایت نیز با تکمیل نظرسنجی‌ها به کاربران خود برای خرید آیتم های درون برنامه ای پول یا گیفت کارت هدیه خواهد داد.

در کالاف دیوتی با شرکت در نظرسنجی ها سی پی دریافت کنید

نحوه آگاهی از مسابقات کالاف و دریافت سی پی رایگان بیشتر

یکی از بهترین و متداول ترین روش ها برای دریافت سی پی رایگان، حضور در تورنمنت ها و شرکت در مسابقات کالاف دیوتی است. برای اطلاع از این آیتم ها و جمع آوری سی پی بیشتر موارد زیر را مدنظر قرار دهید:

  • در کانال های معتبر و مرتبط با بازی که در تلگرام و یوتیوب هستند عضو شوید تا بدین ترتیب بهتر بتوانید در جریان مسابقات و رویدادهای رسمی و غیر رسمی جدید قرار گیرید. لازم است بدانید که مسابقات رسمی به طور دوره ای و مرتب توسط اکتیویژن برگزار می شوند. در کنار این رقابت ها، استریمرها و کانال های یوتیوب نیز با برگزاری رویدادهای جدید به برندگان و همراهان خود سی پی رایگان اعطا می کنند.
  • یکی از ترفند های رایگان cp رایگان این است که به صورت تیمی و همراه با دوستان خود در مسابقات کالاف دیوتی شرکت کنید تا احتمال پیروزی خود در این مسابقات را افزایش دهید.
  • در بازی ها بیشتر تمرین کنید تا برای شرکت در مسابقات آماده تر باشید.

آموزش گرفتن سیپی رایگان

نکاتی برای افزایش شانس دریافت سی پی کالاف دیوتی به صورت رایگان

دریافت سی پی رایگان کالاف دیوتی به فعالیت زیاد و مستمر بازیکن نیازمند است. ما در ادامه به شما نکاتی را گوشزد خواهیم کرد که شانس دریافت سی پی کالاف دیوتی را افزایش خواهد داد:

  • در بازی کالاف دیوتی حضور مستمر و فعال داشته باشید: هرچه در این بازی فعال تر باشید، سی پی رایگان بیشتری دریافت خواهید کرد.
  • در شبکه های اجتماعی مرتبط با بازی فعالیت داشته باشید: در صفحات مجازی cp رایگان زیادی به کاربران و گیمرها هدیه داده می شوند. با فعالیت در این گروه ها و کانال ها شما نیز جزء برندگان این ارزها خواهید شد.
  • ترفندهای مختلف را همزمان مورد استفاده قرار دهید: در این مطلب روش های مختلف دریافت سی پی رایگان به شما آموزش داده شد. با به کار بردن همزمان این روش ها، در مدت زمان کوتاهتر، سی پی بیشتری دریافت خواهید کرد.
  • از روش های خلاقانه کمک بگیرید: برای دریافت سی پی کالاف دیوتی به صورت رایگان، خلاقانه عمل کنید. به عنوان مثال با تولید ویدئو یا محتوا برای این بازی، سی پی رایگان به دست خواهید آورد.

اموزش گرفتن 5000 سی پی رایگان کالاف دیوتی بدون برنامه

خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل؛ بهترین راه دریافت سی پی

گرفتن سی پی بازی کالاف دیوتی موبایل همیشه به این سادگی که تصور می کنید، نیست. گاهی اوقات باید برای دریافت سی پی رایگان زمان زیادی بگذارید و شاید شانس هم با شما یار نباشد. در هر صورت اگر می خواهید از رقبای خودتان جلو بزنید، باید اقدام به خرید سی پی کالاف دیوتی کنید. تهران جم، یکی از بهترین سایت های فروش سی پی کالاف دیوتی موبایل است که توانسته خدمات خود را با بهترین کیفیت به شما ارائه کند. اگر نیاز به دریافت سی پی دارید تا سلاح های بهتر و اسکین های حرفه ای تر در کالاف دیوتی داشته باشید، کافیست که از طریق سایت تهران جم اقدام به خرید کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *