بازی کالاف دیوتی موبایل

نقشه جدید کالاف دیوتی وارزون; فصل جدید وارزون کی شروع می شود؟

نقشه جدید کالاف دیوتی وارزون; فصل جدید وارزون کی شروع می شود؟


نقشه جدید کالاف دیوتی وارزون که به همین تازگی منتشر شده است یکی از بهترین مپ های بازی است و ویژگی های جذابی را برای گیمرها فراهم می کند. من همیشه از طرفداران پروپاقرص بازی کالاف بوده ام و به همین دلیل آپدیت های آن را دنبال می کنم. فصل جدید این بازی که فصل چهارم آن می باشد در آخرین روزهای ماه می عرضه شد. این فصل بروزرسانی های متعددی دارد که در ادامه آن‌ها را شرح خواهیم داد. یکی از دلایل موفقیت شگفت انگیز بازی کالاف امکانات و جزئیات دقیق بازی می باشد. شما در این بازی می توانید از ابزارهای متعددی استفاده کنید. برای استفاده از این ابزار ها شما به سی پی نیاز دارید. برای خرید سی پی ارزان می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

نقشه جدید کالاف دیوتی وارزون

تاریخ انتشار فصل جدید وارزون

گیمرهای علاقه مند به بازی های سبک جنگی و اول شخص تیرانداز همیشه منتظر فصل های جدید کالاف دیوتی هستند. کمپانی اکتیویژن فصل جدید بازی کالاف دیوتی واروزن  و مدرن وارفر 3 را در تاریخ 29 می سال 2024 که 9 خرداد 1403 می باشد روانه بازار کرد. مپ های قدیمی بازی وارزون در این فصل دستخوش تغییراتی شده اند که در ادامه آن‌ها را شرح می دهیم.

مپ های کالاف دیوتی وارزون

ویژگی های فصل جدید وارزون

در فصل جدید وارزون تجهیزات بیشتری به فروشگاه بازی اضافه شده اند. از جمله مواردی که در گیم پلی بازی پیشرفت کرده اند می شود به میدان دید بهتر در واروزن اشاره کرد. برخی باگ های بازی نیز درست شده اند. یکی از مدهای (mode) موجود در این فصل LTM می باشد. در این مد تعداد زیادی بازیکن باید در یک محدوده کوچک با یکدیگر به رقابت بپردازند که این موضوع می تواند میزان بالایی از آدرنالین را در کاربران ایجاد کند.

نقشه های فصل چهارم کالاف دیوتی Urzikstan ،Rebirth ،Island ، Vondel وFortune’s Keep  هستند. در این نقشه ها POI های جدید و مکان های جدیدی برای لوت کردن وجود دارند که به راحتی قابل شناسایی هستند. در فصل جدید واروزن یک DNA bomb وجود دارد و به همین دلیل بازیکنان باید قبل از منفجر شدن آن از فرصت های خود بیشترین استفاده را بکنند. این موضوع هیجان جذابی به بازی می دهد. در مپ های بازی ویژگی های جدیدی وجود دارند که شاید در ابتدا متوجه تمام آن‌ها نشوید اما طی روند بازی آن‌ها را کشف خواهید کرد.

 

نقشه جدید کالاف دیوتی وارزون

مپ Urzikstan جدیدترین مپ منتشر شده بازی کالاف دیوتی وارزون است. در فصل چهارم آپدیت های جذابی برای این مپ در نظر گرفته شده اند. در این نقشه شما با شرایط جغرافیایی متفاوتی روبرو خواهید شد. بانکرها و گولاگ های بازی نیز دستخوش تغییراتی شده اند. در ادامه به شرح این تغییرات می پردازیم.

Urzikstan: نقشه جدید کالاف دیوتی وارزون

ویژگی های نقشه جدید Call of Duty Warzone

همانطور که گفتیم نقشه جدید بازی کالاف دیوتی وارزون  Urzikstan نام دارد. برخی از ویژگی های این نقشه را در ادامه شرح خواهیم داد:

  • بانکرهای جدیدی در این فصل وجود دارند. البته شما به راحتی به تمامی بانکرها دسترسی ندارید و باید بتوانید آن‌ها را باز کنید.
  • گولاگ های متعددی در این نقشه موجود هستند و هرکدام از آن‌ها ویژگی های خاص خود را دارند. شما در حالت بتل رویال ممکن است به صورت تصادفی به یکی از آن‌‌ها وارد شوید تا با رقیب خود بجنگید.
  • در این نقشه می توانید مدهای جدیدی را تجربه کنید که در فصل های قبل وجود نداشتند.
  • در این نقشه شما با 29 پرک جدید مواجه خواهید شد.
  • بهره گیری از پوشش های جدید و کاربردی مانند بوت هایی که سرعت شما را افزایش می دهند.
  • خودروهای جدیدی مانند Polaris RZR در این مپ موجود هستند. این خودروی قدرتمند نوعی UTV محسوب می شود.
  • مکان های جدیدی برای لوت.
  • گاهی تنها به یک سلاح قدرتمند نیاز دارید تا پشت حریف خود را به خاک بمالید. در این نقشه شما اسلحه های جذابی را پیدا خواهید کرد.

خرید سی پی کالاف

بازی کالاف دیوتی می‌تواند یک دنیای بی انتها از ابزارها، سلاح ها و ویژگی های در اختیار شما قرار دهد. برای دسترسی به این آیتم ها شما به سی پی های بازی نیاز دارید. روش ها و ترفندهای گرفتن سی پی متعددی وجود دارد. کاربران می توانند این سی پی ها و جم های کالاف را از سایت خود بازی، گوگل پلی استور و یا اپل استور خریداری کنند. با توجه به این که سیستم مالی و اقتصادی ایران تحریم می باشد بهترین راه کسب سی پی خرید این آیتم ها از سایت های ایرانی می باشد که نقش واسطه را دارند.

بررسی مپ جدید کالاف دیوتی وارزون در تهران جم

تهران جم

تهران جم یک فروشگاه آنلاین است که می توانید برای خرید آفرهای کالاف دیوتی، سی پی و جم های بازی از طریق آن اقدام کنید. این سایت با سال ها تجربه ای که در زمینه خرید و فروش جم بازی های آنلاین به دست آورده است می تواند یک خرید امن را برای شما رقم بزند. اگر قصد خرید جم بازی های ویدئویی را دارید ابتدا باید از کاربرد دقیق آن‌ها مطلع شوید تا خرید اشتباهی نداشته باشید.

سوالات متداول

  1. نقشه جدید بازی کالاف دیوتی واروزن در کجا قرار دارد؟

این نقشه ترکیبی از خاورمیانه و اروپای شرقی می باشد که توسط دیکتاتورها اداره می شود.

  1. سی پی دوبل چیست؟

سی پی دوبل نوعی از بسته های آیتم های کالاف است که با خرید سی پی دوبل می توانید تعداد سی پی های بیشتری را با پول کمتری تهیه کنید.

منبع مقاله: www.callofduty.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *