بازی فری فایر

کامل ترین آموزش کال بک فری فایر

کامل ترین آموزش کال بک فری فایر در تهران جم

آموزش کال بک فری فایر یکی از ترفندهای جذاب بدست آوردن جایزه رایگان در این بازی است که همانند خرید جم فری فایر با ایدی ارزشمند است. با این حال باید یکسری نکات را رعایت کنید. مثلا می‌بایست اکانت فرعی داشته باشید که چندین روز در بازی وارد نشده باشد. اینکه این اکانت چقدر باید از ورود به بازی دور باشد و چه شرایطی داشته باشد را در ادامه مطالعه کنید.

کال بک فری فایر چیست؟

برای آموزش کال بک فری فایر لازم است با مفهوم آن آشنا شویم. امروزه بازی‌های موبایلی درون خود رویدادهایی دارند که در زمان‌های خاص مثلا ماه رمضان یا هر ماه ارائه می‌شوند. این پیشنهادات با خود تسک‌هایی را ارائه می‌کنند که می‌توانید با انجام آنها، یکسری دستاوردها داشته باشید. چنین ایده‌ای در بازی فری فایر نیز اجرا می‌شود که می‌خواهیم در این مقاله به آموزش آن بپردازیم.

در آموزش کال بک فری فایر شما باید تلاش کنید کاربرانی که حدود 2 هفته است به این بازی نیامده‌اند را برگردانده و به بازی ملحق کنید. سپس چند تسک را همراه آن انجام دهید.

برای مشاهده کال بک فری فایر باید در صفحه اصلی روی گزینه تقویم سمت راست کلیک کنید. حال از منوی سمت چپ روی گزینه Friends Call Back کلیک نمایید. سپس دوست شما یا خودتان می‌توانید UIDتان فرد دیگر را در این قسمت وارد کنید. در نهایت می‌توانید جایزه‌های تعیین شده را دریافت نمایید. همچنین شما می‌توانید جایزه‌هایتان را در کال بک دوست‌تان نیز بگیرید.

توجه کنید که رویدادهای کال بک همیشگی نیستند. معمولا آنها در بازه زمانی 3 هفته اعتبار دارند. در نتیجه شما باید تسک‌هایی که تعریف می‌شوند را در این محدوده تایمی انجام دهید.

اگر نمی‌دانید چگونه باید برای کسب جایزه از این رویداد اقدام کنید، آموزش کال بک فری فایر را در ادامه مطالعه نمایید.

آشنایی با کال بک فری فایر

آموزش کال بک فری فایر

حال می‌خواهیم به آموزش کال بک فری فایر بپردازیم. در ابتدا باید دو اکانت (حداقل) داشته باشید. یک اکانت اصلی و دیگری اکانت فرعی. البته هر چقدر اکانت‌های فرعی شما بیشتر باشد، می‌توانید تسک‌های آن را در تعداد بالا انجام داده که جایزه‌های بیشتری نصیب‌تان می‌شود.

حال در قدم بعدی باید اکانت فرعی خود را برای مدت زمان بیش از 2 هفته وارد بازی نکنید. آن را رها کرده و اصلا تلاش ننمایید که به هر نحوی وارد بازی شوید. پیشنهاد می‌کنیم یکبار کامل بازی را حذف کرده و یا دیتای آن را خالی کنید. این کار به منظور این انجام می‌شود که مطمئن شوید اکانت‌های فرعی به بازی متصل نشده‌اند.

پس از آنکه این مورد هم انجام شد، صبر کنید تا رویداد شروع شود. معمولا اگر اکانت‌های رسمی فری فایر در یوتیوب یا دیگر پلتفرم‌ها را دنبال کنید، از قبل اطلاع رسانی صورت می‌گیرد.

پس از شروع رویداد، طبق آموزش کال بک فری فایر که در بخش قبل بیان کردیم، وارد قسمت Friend CALL BACK شده و نسبت به مشاهده تسک‌ها اقدام کنید.

بر روی گزینه Invite Friend کلیک کرده و یک کد دریافت می‌کنید. حال باید به اکانت فیک رفته و کد را وارد کنید تا تایید شود. البته در آپدیت‌های دیگر شما می‌توانید UID اکانت فرعی را وارد کنید که در این صورت نیز جایزه‌ها به شما تعلق می‌گیرند. در اکانت فرعی باید پروفایل اصلی خود را به عنوان دوست اضافه کنید.

حال لازم است تسک‌هایی که در کال بک فرندز برای شما تعریف شده‌اند را انجام دهید. مثلا ممکن است از شما خواسته باشند که با دوست خود به مدت 10 دقیقه به صورت تیمی بازی کنید. با پر کردن این تایم، جایزه‌ها برای هردو ارسال می‌شوند.

شما کاربران می‌توانید از سایت Tehrangem برای خرید جم ارزان فری فایر سفارش‌های خود را ثبت کنید.

آموزش کال بک کردن در فری فایر

نکات مهم کال بک فری فایر

چند نکته مهم را برای تکمیل شدن آموزش کال بک فری فایر باید به شما ارائه کنیم که به شرح زیر هستند:

  • زمانی که می‌خواهید اکانت فرعی بسازید، بهتر است از جیمیل‌های متفاوت استفاده کنید.
  • اگر برای شما این سوال مطرح می‌شود که چگونه دو اکانت در بازی داشته باشیم، 2 راه حل وجود دارد.
  • اولین راه حل آن است که از قابلیت Dual App گوشی استفاده کرده و برنامه را به 2 اپ مجزا و کپی از هم تقسیم کنید. حال می‌توانید هر اکانت را در هر کدام بالا بیاورید. البته بهتر است اپ دوم را یکبار کامل Clear Data کنید.
  • روش دیگر که توصیه ما این متد است، استفاده از اپ Free Fire Max می‌باشد. همانطور که در مقاله‌های سایت گفتیم، سرور فری فایر مکس بازیکنان نسخه فری فایر را هم پوشش می‌دهد. در نتیجه شما می‌توانید اکانت فرعی را در فری فایر مکس نیز بالا بیاورید. حال از دو گوشی همزمان با اکانت فرعی بازی کنید.

شما کاربران می‌توانید علاوه بر آموزش کال بک فری فایر، از مقالات دیگر سایت مانند “آموزش رسیدن به سطح گرند مستر در بازی فری فایر” نیز استفاده کنید.

ما در مجموعه تهران جم آماده ارائه خدمات پرداخت‌های درون برنامه‌ای برای شما هستیم. شما می‌توانید برای خرید جم‌های این بازی به وب سایت ما مراجعه کرده و درخواست‌های خود را ثبت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *