بازی کالاف دیوتی موبایل

فرق اسکین گردونه و اسکین ساده چیست؟

فرق اسکین گردونه و اسکین ساده چیست؟

بازی کردن در فضای جذاب بازی کالاف دیوتی برای همه شما لذت بخش است. گرافیک عالی این بازی شما را در دنیای بازی غرق می کند. به طوری که هر لحظه دوست دارید در بازی کالاف دیوتی پیشرفت کنید و بهتر از قبل شوید. اسکین های بازی کالاف دیوتی به دو دسته اسکین شخصیت و اسکین سلاح تقسیم بندی می شوند. می توانید با خرید سی پی کالاف دیوتی، هر نوع اسکینی که می خواهید را بخرید. البته شاید تا به حال نام اسکین گردونه به گوشتان خورده باشد، اما ندارید که فرق اسکین گردونه و اسکین ساده چیست؟ از جنبه های مختلفی می توان تفاوت های میان اسکین گردونه و اسکین ساده را بررسی کرد که در ادامه مقاله به آن ها اشاره می کنیم.

اسکین ساده چیست؟

بازی کالاف دیوتی پر از شخصیت های متنوع است. می توانید در این بازی فرصت طلایی را برای رقابت با رقیبان سرسخت بدست آورید. اسکین در واقع لباس جدیدی است که برای سلاح یا شخصیت خودتان تهیه می کنید. اسکین ها در هر مرحله از کالاف دیوتی باز می شوند و می توانید آن ها را خریداری کنید. اسکین ساده در واقع اسکین هایی اند که باید با سی پی کالاف دیوتی خریداری شوند. از جمله اسکین های پرطرفدار در بازی کالاف دیوتی می توان به اسکین های رنگی، اسکین های لجندری و اسکین های آتشین اشاره کرد.

اسکین گردونه چیست؟

گردونه شانس کالاف دیوتی یکی از محبوب ترین بخش های این بازی است. اسکین گردونه، یکی از انواع اسکین های بازی است که از طریق گردونه شانس بدست می آید. این اسکین کاملا متفاوت از اسکین هایی است که به ارز درون برنامه ای خریداری می کنید. اگر اهل امتحان کردن شانس خودتان باشید، اسکین گردونه یکی از بهترین انتخاب ها برای شما است.

فرق اسکین گردونه با اسکین ساده در تهران جم

فرق اسکین گردونه با ساده چیست؟

فرق اسکین گردونه و اسکین ساده از جنبه های مختلفی قابل بررسی است که در ادامه مقاله به آن ها اشاره می کنیم.

1. تفاوت اسکین گردونه و اسکین ساده از نظر قیمت

گردونه های شانس که برای دریافت اسکین گردونه خریداری می شوند، قیمت مشخصی دارند. با این حال قیمت این گردونه ها نسبت به خرید یک اسکین ساده ارزان تر است. بنابراین، اسکین گردونه قیمت پایین تری نسبت به اسکین ساده دارد. همین موضوع باعث شده تا بسیاری از افراد علاقه مند به دریافت اسکین گردونه شوند.

2. فرق اسکین گردونه و اسکین ساده از نظر تنوع

تصور کنید که قصد تعویض اسکین شخصیت خودتان را دارید، ولی نمی دانید که چه نوع اسکینی را برای خودتان انتخاب کنید. اینجاست که تنوع اسکین ها به داد شما می رسد تا یک اسکین جذاب برای خودتان داشته باشید. فرق اسکین گردونه و اسکین ساده از این جهت نیز قابل بررسی است. اسکین های گردونه فقط سه نوع متفاوت دارند که شامل اسکین اپیک، اسکین لجند و اسکین متیک هستند. اما اسکین های معمولی که باید آن ها را با سی پی خریداری کنید، دارای تنوع بسیار زیادی اند و می توان آن ها را با توجه به سلیقه هر یک از افراد سفارش داد.

3. تفاوت اسکین ساده و اسکین گردونه از نظر قابلیت ها

بازی کالاف دیوتی یک بازی سرشار از رقابت است. احتمالا شما هم در این بازی سعی دارید پیروز شوید و از سایر رقبای خودتان جلو بزنید. فرق اسکین گردونه و اسکین ساده از نظر قابلیت ها بسیار حائز اهمیت است. اسکین های گردونه فقط ظاهر بازی شما را جذاب تر می کنند. ولی هیچ قابلیتی مانند افزایش سرعت بازی و یا قدرت شخصیت شما را به همراه ندارند. ولی اسکین های ساده که می توانید آن ها را با خرید سی پی در بازی دریافت کنید، قابلیت های متنوعی را در اختیار شما در حین بازی قرار می دهند.

بررسی اسکین گردونه بهتر است یا اسکین ساده؟

اسکین گردونه بهتر است یا اسکین ساده؟

با توجه به فرق اسکین گردونه و اسکین ساده، بهترین راه برای پیشرفت شما با خرید اسکین این است که اقدام به خرید سی پی کنید و با توجه به سی پی خریداری شده خودتان، اسکین مختص خودتان را سفارش دهید. البته اسکین های گردونه نیز شانس شما را امتحان کنند و بازی را جذاب تر می کنند. این به هدف شما بستگی دارد که اسکین گردونه را انتخاب کنید یا به فکر خرید اسکین ساده باشید. می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد با کارشناسان سایت تهران جم در ارتباط باشید.

تهران جم؛ مرکز خرید سی پی کالاف برای خرید اسکین ساده

تهران جم مرکز خرید سی پی کالاف دیوتی با قیمت مناسب است. اگر قصد خرید اسکین ساده برای بازی کالاف دیوتی را دارید و می خواهید از این بازی نهایت لذت را ببرید، وقت آن رسیده که سی پی مورد نیاز خودتان را از طریق این سایت سفارش دهید. کالاف دیوتی جزء بازی های محبوب میان ما ایرانیان است. به همین خاطر در این سایت تلاش کردیم تا امکانات خوبی را برای این بازی در اختیار شما قرار دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *