بازی کلش اف کلنز

بهترین ترفندهای بازی کلش آف کلنز

7 تا از ترفندهای بازی کلش اف کلنز در تهران جم

ترفندهای بازی کلش آف کلنز چیست و چگونه می‌توانیم به سرعت قبیله خود را توسعه دهیم؟ کلش اف کلنز، بازی موبایلی با بیش از 1 دهه سابقه است که شما را به رئیس یک قبیله تبدیل کرده و در یک مربع شطرنجی دهکده‌تان را توسعه می‌دهد. با گذشت بیش از 12 سال، اکنون در حدود 150 میلیون پلیر در این بازی از سراسر جهان حضور دارند. در این مقاله می‌خواهیم به جز روش خرید جم کلش اف کلنز که می‌تواند منجر به ارتقا سریع قبیله شما شود، مجموعه‌ای از ترفندها را به شما معرفی کنیم که باعث می‌شوند عملکرد بهتری در رشد سریع‌تر دهکده خود و جلو افتادن از دیگر بازیکنان داشته باشید.

منظور از ترفندهای بازی کلش آف کلنز چیست؟

بازی کلش آف کلنز به گونه‌ای طراحی شده است که باید با جمع آوری منابع و اختصاص زمان، بخش‌های مختلف بازی را ارتقا دهید. این رویه بنای اصلی بازی را شکل می‌دهد. با این حال شاهد آن هستیم که توسعه دهندگان بازی برای آنکه کاربران را در طول مدت آپدیت ساختمان‌ها و ارتقا قبیله با خود همراه کنند، ایونت‌ها و آیتم‌های مختلفی را به آن اضافه کرده‌اند.

مثلا می‌توان به بیلدر هال، ارائه رویدادها و سیزن‌های فصلی، گلد پس و مواردی از این قبیل اشاره کرد. با درنظر گرفتن چنین فیچرهای جانبی که وجود دارند، بازیکنان می‌توانند با به کار گرفتن و شناخت ترفندهای بازی کلش آف کلنز، سرعت رشد قبیله‌شان را بیش از گذشته افزایش دهند.

ما با تکیه به ظرفیت‌های این برنامه، مجموعه‌ای از ترفندهای بازی کلش آف کلنز را در ادامه به شما معرفی می‌کنیم.

آشنایی با مفهوم ترفندهای بازی کلش آف کلنز در تهران جم

معرفی 5 ترفند اصلی clash of clans

برای معرفی ترفندهای بازی کلش آف کلنز به 8 مورد مهم اشاره می‌کنیم که 4تای آنها پولی بوده و دیگر موارد رایگان می‌باشند. شما علاقمندان می‌توانید برای دنبال کردن اخبار و مقالات بازی کلش مانند “آموزش تغییر منظره کلش اف کلنز” بلاگ سایت ما را دنبال کنید.

معرفی ترفندهای کلش آف کلنز پولی

1-    خرید گلد پس

یکی از بهترین پیشنهاداتی که بازی کلش به شما ارائه می‌کند، خرید GoldPass‌هایی است که آفرها و قابلیت‌هایی را به ساختمان‌های دهکده اضافه می‌نماید. مثلا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • منابع: بانک‌های منابع به همراه یکسری آیتم‌ها جهت شارژ منابع شما ارائه می‌شوند.
  • زمان ساخت: قابلیت‌هایی همچون کاهش زمان ساخت نیرو و اسپل، زمان ارتقا ساختمان‌ها و کمتر کردن زمان ارتقا نیروها و اسپل که همه این موارد تا حداکثر 20% هستند، ارائه می‌شوند.
  • آیتم‌ها: همچنین شما می‌توانید با خرید بلیط طلایی کلش اف کلنز امکان دریافت برخی آیتم‌هایی نظیر اسکین هیرو، دونیت با 1 جم، کتاب هیرو، ساخت و ساز، مبارزات، بیل موانع، حلقه دیوار، انواع معجون و نشان‌های منابع هم داشته باشید.

2-   خرید ایونت پس

یکی از ویژگی‌های جذابی که به کلش آف کلنز اضافه شده است، ایونت پس‌ها هستند که در فصل‌های اخیر شاهد آن بوده‌ایم. این رویدادها همانند بتل پس، یکسری آیتم‌ها با نیروها و مدال‌های خاص خود ارائه می‌کنند که می‌توانید با جمع آوری آنها، پیشنهادات بخش شاپ بازرگان، قسمت ایونت را تهیه نمایید.

3-   Special Offers

خرید آفرها یا پیشنهادات ویژه که در بخش SHOP قابل مشاهده هستند نیز یکی دیگر از ترفندهای بازی کلش آف کلنز می‌باشند. در این قسمت می‌توانید با پرداخت هزینه هر آفر مواردی اعم از منابع، کتاب‌ها، معجون‌ها و سایر پیشنهادات را تهیه کنید.

4-   تهیه پک‌های تاون هال

زمانی که تاون هال خود را ارتقا می‌دهید در چند روز اول یک پیشنهاد ویژه برای شما ارسال می‌شود که به صورت پک یکسری آیتم‌ها دارد. معمولا این پیشنهادها شامل ساختمان، هیرو و منابع هستند. شما می‌توانید برای با تهیه آنها، به سرعت ارتقا در تالار اصلی لول بالاتر را شروع کنید. ما در تهران جم، خرید و فروش جم بازی و آفرهای آن را برای شما انجام می‌دهیم.

آشنایی با ترفندهای کلش اف کلنز

دیگر ترفندهای کلش آف کلنز کدامند؟

همچنین 4 مورد دیگر از ترفندهای بازی کلش آف کلنز که رایگان هستند و باید حتما آنها را مدنظر قرار دهید عبارتند از:

1-   حذف کردن موانع

یکی از ترفندهایی که می‌توانید در این بازی انجام دهید، حذف کردن موانع است که شامل سنگ‌ها، درختان، جم باکس و غیره می‌شود. این کار می‌تواند یکسری جوایز را در قالب جم، اکسیر یا طلا به شما ارائه کند که می‌توانید از آن برای ارتقا و خرید آیتم استفاده کنید.

2-   دریافت Raid Medal

Raid Medalها که می‌توانید آنها را در حملات آخر هفته جمع آوری کنید، بسیار مهم و از ترفندهای بسیار جذاب در بازی هستند. شما می‌توانید از آنها برای تهیه آیتم‌ها در مارکت بازرگان کلش و تامین نیروی کلن کستل استفاده کنید. بهترین استفاده از این مدال‌ها برای خرید معجون ارتقا نیروها و مکس کردن هیرو است. همچنین با توجه به آپدیت‌های جدید می‌توانید از این مدال‌ها برای تهیه سنگ‌ها نیز استفاده نموده و اقدام به اپدیت ابیلیتی‌های هیروها نمایید.

3-  استفاده از لینک‌های هدیه سازندگان

سازندگان یا creatorها، افرادی هستند که به صورت تخصصی اخبار و ویدیوهای جذابی را برای بازی کلش تولید می‌کنند. آنها این توانایی را دارند که در صورت اجازه تیم کلش، لینک‌هایی را برای ارائه هدیه توزیع کنند. این لینک‌ها معمولا برای اهدای مدال‌های ایونت‌ها و یکسری آیتم‌های مشابه کاربرد دارد. به عنوان مثال پیشنهاد می‌کنیم حتما انجمن کانال Judo Sloth Gaming را در یوتیوب دنبال کنید.

4-   استفاده از League Medals در بازی کلش آف کلنز

زمانی که در کلن وار لیگ شرکت کنید، می‌توانید مدال‌های لیگ دریافت نمایید. کاربرد این مدال‌ها در قسمت League Shop است که قادر خواهید بود انواع آیتم‌ها را با پرداخت این مدال‌ها دریافت کنید. شما می‌توانید با تهیه کتاب و معجون‌های Builder، ساخت و ساز خود را در این قسمت سریع‌تر انجام دهید.

اگر قصد خرید جم را دارید، حتما سری به فروشگاه ما بزنید. تهران جم به عنوان یک سکوی اینترنتی شناخته می‌شود که توانسته‌ با ارائه خدمات پرداخت درون برنامه‌ای برای کاربران ایرانی، به معتبرترین پلتفرم خرید و فروش آفرهای بازی‌ها تبدیل شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *