بازی کالاف دیوتی موبایل

معرفی برترین بازیکنان کالاف دیوتی در جهان و ایران

معرفی برترین بازیکنان کالاف دیوتی در جهان و ایران

برترین بازیکنان کالاف دیوتی، زمان زیادی را برای این بازی گذاشته و خرید استارتر پک کالاف را انجام داده اند. اگر می خواهید بدانید که برترین بازیکنان کالاف دیوتی، چه کسانی هستند با ما همراه شوید و این مقاله ی کاربردی را از دست ندهید. به خصوص اگر به بازی کالاف دیوتی علاقه مند باشید، ممکن است شناخت برترین بازیکنان کالاف دیوتی در ایران و در جهان، برای شما جالب باشد. پس، با ما همراه بمانید.

نفر اول کالاف دیوتی موبایل

برترین بازیکنان کالاف دیوتی، زیاد هستند. اما نفر اول کالاف دیوتی موبایل کیست؟ شناخت نفر اول کالاف دیوتی موبایل، می تواند حائز اهمیت باشد. جان جیزی کلارنس ریو را را به عنوان نفر اول کالاف دیوتی موبایل، می توان معرفی کرد. جان جیزی کلارنس ریو، یکی از قدرتمند ترین گیمر ها در این بازی است که از سال 2020 در سیزن های مختلف بازی کالاف دیوتی راه پیدا کرد و در رقابت گارنا فیلیپینز هم شرکت کرد. در این رقابت، او قهرمان شده و از آن به بعد، به عنوان قوی ترین بازیکنان این بازی شناخته شد.

سریع ترین پلیر کالاف دیوتی موبایل

سریع ترین پلیر کالاف دیوتی در موبایل بر اساس رنک مشخص شده، aBezy می باشد که او در این زمینه، تمرین زیاد کرده است تا بتواند بهترین و سریع ترین بازیکن در تیمش باشد. در هر سال، او در بازی کالاف دیوتی بهتر از قبل شد. در سال 2023، او به پردرآمدترین رقیب در زمینه ی بازی کالاف دیوتی تبدیل شد. دو حلقه ی قهرمانی جهان، به نام این بازیکن به ثبت رسیده است. ارزش عنوان بهترین بازیکن COD در جهان، به نام aBezy است. این بازیکن، با جوایز MVP به تراشه های فراوان با درآمد بالا دست پیدا کرده است.

بهترین بازیکن کالاف در ایران

بهترین پلیر کالاف دیوتی موبایل

ارسی وایتی را به عنوان یکی از برترین بازیکنان کالاف دیوتی در جهان می شناسند. ارسی وایتی، بازی فوق العاده ای در کالاف دیوتی دارد. او از پلیر های بی حاشیه و معروف این بازی است. ری اکشن های زیادی از ارسی وایتی در کانال های یوتیوب وجود داشته و او از پلیر هایی است که در هر مسابقه ای شرکت می کند، در آن برنده می شود. مهارت بالا در استفاده از شاتگان در بازی کالاف دیوتی، او را به یکی از پلیر های فوق العاده و حرفه ای در این زمینه تبدیل کرده است. ارسی وایتی، به صورت سولو به اسکواد بازی را انجام می دهد و بیش از 40 هزار دنبال کننده را در این بازی دارد. او به عنوان بهترین پلیر این بازی شناخته شده و نفر دوم این بازی می باشد.

بهترین پلیر کالاف دیوتی موبایل در جهان

بهترین بازیکن کالاف در ایران

بهترین کالاف باز ایرانی که از برترین بازیکنان کالاف دیوتی میباشد، امیر اینفرنو است. هر چند امید 6 را هم به عنوان بهترین کالاف باز می شناسند. امیر اینفرنو، از برترین بازیکنان کالاف دیوتی موبایل ایرانی بوده و خرید بتل پس کالاف را انجام داده است. او از پرطرفدارترین پلیر های این بازی بوده و رابطه ی خوبی را با سایر پلیر های این بازی دارد. فعالیت امیر اینفرنو، بیشتر در محیط یوتیوب و اینستاگرام است و با بروکن، بهترین شاتگان پلیر بازی کالاف دیوتی موبایل رابطه ی خیلی خوبی دارد. در تیم امیر اینفرنو، امید 6 و ارسی وایتی هم هستند که همگی از برترین بازیکنان کالاف دیوتی هستند.

بهترین بازیکن کالاف دیوتی

امین اینفرنو، رتبه ی سوم را در بین برترین بازیکنان کالاف دیوتی دارد. امید 6 هم توانسته است طرفداران زیادی را به سمت خود جذب کند و در یوتیوب فعالیت دارد. لقب پدر شاتگان کالاف دیوتی، به امید 6 تعلق دارد. این بازیکن، مهارت بالایی در استفاده از شاتگان Hs0450 دارد. امید 6، از برترین بازیکنان کالاف دیوتی بوده و جایگاه ششم را به خود اختصاص داده است. او 120 هزار دنبال کننده در اینستاگرام دارد.

برترین بازیکنان کالاف دیوتی

در این قسمت، می خواهیم برترین بازیکنان کالاف دیوتی موبایل را نام ببریم که شناخت آن ها می تواند اهمیت داشته باشد. لیست بهترین پلیر های کالاف دیوتی موبایل را در ادامه نام می بریم:

  • علی مستر
  • از پارادوکس
  • کد موژی
  • حمید وایتی
  • امید 6
  • آبتین وایتی
  • پویا وایتی
  • امین اینفرنو
  • ارسی وایتی
  • امیر لینچ

امیر لینچ، یکی از برترین بازیکنان کالاف دیوتی بوده و توانست در تورنمنت سولو و تورنمنت اسکواد کافه بازار پیروز شده و جوایز آن ها را برای خود کند. آبتین وایتی، به عنوان پنجمین بازیکن برتر این بازی شناخته شده و 85 هزار دنبال کننده دارد. حمید وایتی از برترین بازیکنان کالاف دیوتی بوده و جایگاه هفتم را به خود اختصاص داده است. او 130 هزار دنبال کننده در اینستاگرام دارد. کد موژی، از پرطرفدارترین کاستوم ها در داخل ایران است. کد موژی، از قدیمی ترین پلیر های دختر کالاف دیوتی می باشد و طرفدارن زیادی هم دارد. فعالیت علی مستر نیز در یوتیوب و اینستاگرام بوده و به عنوان دهمین پلیر برتر کالاف دیوتی شناخته می شود.

علی مستر، فقط در سبک بتل رویال کالاف دیوتی بازی می کند و با بیش از 35 هزار دنبال کننده در اینستاگرام، فعالیت دارد. علی مستر، با عنوان بهترین پلیر کالاف دیوتی موبایل بتل رویال شناخته می شود. برترین بازیکنان کالاف دیوتی را باید الگو قرار داده و برای موفقیت در این زمینه، باید اقدام کنید.

سریع ترین پلیر ایرانی کالاف دیوتی موبایل

در تهران جم، آفر هایی برای شما فراهم شده است که برای شما این قابلیت را به همراه می آورد تا از امکانات بیشتر این بازی بهره مند شده و امتیاز بالایی کسب کنید. ویژگی های منحصر به فرد و امکانات زیاد این بازی را می توانید از طریق این سایت، خریداری کرده و شما هم یکی از برترین بازیکنان کالاف دیوتی باشید. استارتر پک کالاف دیوتی، اشتراک ساپلای پس بازی کالاف دیوتی، بتل پس این بازی، بتل پس گرند فورس، سی پی دوبل و …. را می توان از طریق این سایت با قیمت های مناسب، خریداری کرده و از مزایای آن ها بهره مند شد. از طریق سایت، می توانید روش های خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل و سایر امکانات را دیده و طبق راهنمای موجود عمل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *