بازی کالاف دیوتی موبایل

ترفند های ساده برای حرفه ای شدن در کالاف

آموزش 5 ترفند ساده در کالاف دیوتی همراه با تهران جم

حرفه ای شدن در کالاف دیوتی برای از بین بردن انمی های شما ضروری است. زمانی که وارد دنیای کالاف دیوتی می شوید، هر لحظه باید برای مبارزه تصمیم گیری کنید. استفاده از تجهیزات و اسلحه های مناسب، شناخت انمی ها و امکانات آن ها و بسیاری از این موارد، همگی به شما برای حرفه ای شدن در این بازی کمک می کنند. بسیاری از اقداماتی که باید برای حرفه ای شدن در کالاف دیوتی انجام دهید، با کمک خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل امکان پذیر است. این یعنی اینکه می توانید فرصت طلایی را برای این بازی جذاب و حرفه ای داشته باشید. در ادامه مقاله قصد داریم شما را با ترفندهای ساده برای حرفه ای شدن در بازی کالاف دیوتی آشنا کنیم.

ترفندهای ساده برای حرفه ای شدن در کالاف

ترفندهایی برای حرفه ای شدن در کالاف دیوتی

کالاف دیوتی در حال حاضر به عنوان یکی از محبوب ترین بازی های موبایلی شناخته می شود. گرافیک بالا، سرعت عالی در هنگام بازی و صداهای جذاب و افکت های خاص این بازی شما را هیجان زده می کند. اما همه آن چیزی که در مورد کالاف دیوتی می دانید، کافی نیست. شما باید بتوانید با دشمنان خودتان بجنگید و پیروزی خود را جشن بگیرید. برای این کار هم باید ترفندهای حرفه ای شدن در کالاف را یاد بگیرید، هم اینکه با مطالعه سایر مقالات سایت تهران جم مانند «معرفی مکان های مخفی بازی کالاف دیوتی وارزون موبایل» اطلاعات بیشتری از این بازی بدست بیاورید.

1. جمع آوری اطلاعات در کالاف دیوتی

عدم داشتن اطلاعات کافی در کالاف دیوتی می تواند شما را به کشتن دهد. پس سعی کنید تا جایی که می توانید اطلاعات انمی و دشمنان خود را بدست بیاورید. حتما سلاح های انمی را از قبل بررسی کنید تا یک اسلحه مناسب برای مبارزه با دشمنان خودتان انتخاب کنید. اگر دشمن شما از یک سلاح خاص استفاده می کند، شما باید دور استفاده از آن سلاح را خط بکشید و به سراغ سلاح های جدید برای بازی کردن بروید.

2. بررسی لوکیشن برای راش کردن

یکی از تکنیک های حرفه ای شدن در کالاف دیوتی، بررسی لوکیشن است. راش کردن در کالاف دیوتی به معنای حمله سریع و غافلگیرانه به مکان یا دشمن است. در حالت بازی چند نفره، راش کردن می تواند باعث کشتن دشمنان و یا گرفتن یک نقطه در بازی باشد. اگرچه با راش کردن می توانید تجهیزات و اسلحه های بهتری را بدست آورید، اما ممکن است خودتان را نیز به کشتن بدهید. برای اینکه این مشکل برای شما رخ ندهد، بهتر است که حتما لوکیشن منطقه را بررسی کنید و بعد حمله کنید.

3. عدم استفاده از 2 اسلحه با مهمات مشترک

چرا با وجود اینکه در بازی کالاف دیوتی اسلحه های مختلفی وجود دارند، اما باز هم شما اسلحه های مشابه با مهمات مشترک استفاده می کنید؟ وقتی از 2 سلاح با مهمات مشترک استفاده می کنید، مهمات شما در بین دو اسلحه تقسیم بندی می شود. در چنین شرایطی شما نصف مهماتی که نیاز دارید را حمل خواهید کرد. از این رو توصیه می شود که برای مبارزه حرفه ای تر، از سلاح های مختلف با تیرهای متنوع استفاده کنید.

ترفندهایی برای حرفه ای شدن در کالاف دیوتی

4. بالا رفتن از صخره ها در کالاف دیوتی

نقشه های متنوع بتل رویال کالاف دیوتی پر از صخره ها، کوه ها و تپه های مختلف هستند که دید عالی از محیط اطراف بازی را برای شما به وجود خواهند آورد. می توانید با کمک این کوه های بلند و جذاب دشمنان خودتان را پیدا کنید. پس از صخره های بازی بالا بروید تا دید بهتری از منطقه داشته باشید. این کار قبل از حمله در بازی بسیار به کمک شما خواهد آمد.

5. فرار از دشمن با پایین پریدن از کوه ها

شاید برای شما نگران کننده باشد که از تپه ها و کوه ها پایین بپرید. اما مطمئن باشید که هیچ آسیبی نمی بینید. در واقع در بازی کالاف دیوتی این مشکل برطرف شده تا بتوانید هر زمانی که نیاز به فرار از دشمنان خودتان داشتید از کوه ها و تپه ها پایین بپرید. پس در درگیری های شدید و احساس خطر، فورا خودتان را به پایین برسانید.

تهران جم؛ همراه شما برای حرفه ای شدن در کالاف دیوتی

برای خرید سی پی دوبل کالاف دیوتی موبایل و استفاده از این سی پی ها در بازی کالاف دیوتی، می توانید از سایت تهران جم کمک بگیرید. این سایت مرجع اصلی فروش سی پی کالاف دیوتی است. شما می توانید با خرید جم بسیاری از بازی های موبایلی و سکه های درون برنامه ای بازی های مختلف، حرفه ای تر و بهتر بازی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *