بازی پلاتو

آموزش بازی حکم در پلاتو

آموزش بازی حکم در پلاتو

آموزش بازی حکم در پلاتو در حال اینکه بسیار آموزنده است، می تواند نکات مهمی را در رابطه با نحوه این بازی نوستالژی در اختیار شما بگذارد. بدون شک بازی کردن با هوش مصنوعی قدرتمند، حس و حال مخصوص به خود را دارد. علاوه بر حکم، تنوع بازی های پلاتو آنقدر زیاد است که لذت بازی کردن به صورت آنلاین را برای کاربر چندین برابر می کند. شما هر چقدر در بازی پیش بروید و جهت خرید سکه پلاتو اقدام نمایید، می توانید به حالت های پیشرفته این پلتفرم بازی آنلاین دست یابید.

آموزش بازی حکم در پلاتو

آموزش بازی حکم در پلاتو

حکم جزو آن دسته از بازی هایی می باشد که ممکن است در رابطه با قوانین و مقررات آن اطلاعات داشته باشید. این بازی، یک حس نوستالژی را در فرد ایجاد می کند. با پیاده سازی نسخه آنلاین آن در پلتفرم پلاتو، تمایل به بازی کردن حکم با یک هوش مصنوعی در بین طرفداران بیش از پیش شده است. در ادامه قصد داریم در رابطه با قوانین و مراحل بازی حکم در پلاتو اطلاعات بیشتری را در اختیارتان قرار دهیم.

قوانین آموزش بازی حکم در پلاتو

چند نکته مهم در رابطه با آموزش بازی حکم در پلاتو وجود دارند که باید در رابطه با آنها اطلاعات داشته باشید.

  • اول؛ تمام هوش شما با بازی حکم پلاتو به چالش کشیده خواهد شد.
  • دوم؛ شما در طول بازی تنها با یک هوش مصنوعی قدرتمند مواجه خواهید بود. به این معنا که امکان بازی چند نفره برای کاربر وجود ندارد.
  • سوم؛ امکان برگشت به بازی در هر مرحله و سطحی که باشید، وجود دارد.
  • چهارم؛ هیچگونه امکان شرط بندی یا پرداخت هزینه در بازی حکم پلاتو وجود ندارد.

شما باید تمام تلاش خود را جهت پیروزی بر رقیب خود که یک هوش مصنوعی پیشرفته است به خرج دهید. شما می توانید جهت خرید سکه و استار پک کامل پلاتو می توانید از طریق سایت تهران جم اقدام نمایید.

در این رابطه بیشتر بدانید: سکه پلاتو چیست و چه کاربردی دارد؟

آموزش بازی حکم در پلاتو و قوانین خاص آن در تهران جم

آموزش بازی حکم در پلاتو و قوانین خاص آن

قوانین بازی آنلاین حکم هیچ گونه تفاوت خاصی با قوانین قدیم آن ندارد. در این بازی با یک تیم چهار نفره که شامل خودتان، هوش مصنوعی و دو حریف فرضی است سروکار دارید. جهت بازی نیاز به تعیین حاکم و حکم و گروه برنده می باشد.

گام اول؛ حاکم و حکم باید مشخص شوند

جهت شروع بازی نیاز است که با پخش کردن ورق ها بین بازیکن ها جهت انتخاب حاکم اقدام شود. هر بازیکنی که ورق آس یا تک زودتر به او برسد، حاکم بازی خواهد بود. در پلتفرم بازی، قرار گرفتن تاج در کنار نام بازیکن نشان دهنده حاکم بودن او می باشد. بعد از تعیین حاکم نیاز است که حکم مشخص شود. اگر شما به عنوان حاکم در طول بازی انتخاب شدید، یک صفحه ای جهت انتخاب حکم برای شما ایجاد می شود. همانطور که میدانید، انتخاب حکم به معنای ارزش بالای آن در مقایسه با سایر ورق های بازی می باشد.

هر آنچه که باید در رابطه با آموزش بازی حکم در پلاتو دانست

گام دوم؛ فرایند بازی حکم باید مشخص شود

آموزش بازی حکم در پلاتو با آموزش حکم قدیم تفاوت خاصی ندارد. البته شما باید این سری بازی حکم را در یک پلتفرم آنلاین مخصوص به نام پلاتو انجام دهید. قانون دیگر بازی، مشخص شدن قوانین بازی حکم می باشد. شروع بازی با حاکم می باشد. سایر بازیکنان باید ورق های خود را بعد از انداختن ورق توسط حاکم بر روی میز بازی قرار دهند. برنده دست اول بازی کیست؟ برنده دست اول بازی با آن تیمی است که توانسته باشد بهترین ورق را از لحاظ ارزش بر روی میز بازی قرار دهد. در دست بعد، شروع کننده بازی با تیم برنده است. انتخاب تیم برنده در دست دوم با قرار دادن ورق باارزش بر روی میز مشخص خواهد شد.

گام سوم؛ قانون ((بریدن ورق)) در بازی حکم باید اعمال شود

بریدن ورق در حکم یک اصطلاح است که باید به عنوان قانون در بازی حکم اعمال شود. بریدن ورق در بازی حکم زمانی اتفاق می افتد که بازیکن به هنگام بازی نتوانسته باشد که ورقی هم علامت با علامت ورق فرد شروع کننده بر روی میز قرار دهد. در اینجا دو اتفاق تعیین کننده جهت باخت یا پیروزی در بازی پیش خواهد آمد:

  • یکی از ورق ها را جهت بریدن بر روی میز بازی قرار دهید. برنده دست بازی، شما خواهید بود.
  • یکی از ورق های متفاوت حکم را جهت رد کردن بر روی میز قرار دهید. در این صورت شرایط بازی (بردن یا باختن) به انتخاب حریف مقابل شما بستگی دارد.

خرید سکه پلاتو

گام چهارم؛ برنده بازی باید مشخص شود

آموزش بازی حکم در پلاتو، چندان سخت نمی باشد. با یاد گرفتن یک سری قوانین می توانید به این بازی آنلاین تک نفره مشغول شوید. 10 راند در طول بازی باید پشت سر گذاشته شوند. اگر شما توانسته باشید که هفت دست بازی را ببرید قطع به یقین با دریافت یک امتیاز، برنده بازی خواهید بود. تمام امتیازات در پلتفرم بازی جهت مشخص شدن برنده به نمایش خواهند آمد.

خرید آیتم های بازی پلاتو در تهران جم

در این مقاله سعی نمودیم تا به طور جامع قوانین آموزش بازی حکم در پلاتو را برای علاقه مندان توضیح دهیم. پلاتو، یک پلتفرم سرگرم کننده ای است که بیشتر به واتساپ شباهت دارد. شما می توانید جهت شروع بازی با خرید استارتر پک پلاتو به پکیج کاملی از آیتم ها و امکانات این بازی دست یابید. قطع به یقین، پلاتو جزو آن دسته از پلتفرم های بازی آنلاین است که با برخورداری از تنوع بازی های مختلف آن می توانید ساعت ها سرگرم شوید و زمان را از یاد ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *