بازی فری فایر

آموزش رازهای تقلب در فری فایر

رازهای تقلب در فری فایر

تقلب در فری فایر فرصت های زیادی را برای رشد و برتری شما نسبت به سایر رقبا می دهد. اگر می خواهید به محض باز کردن بازی فری فایر، کشته های بیشتری از این بازی بگیرید و یک بازی جذاب و پر از اتفاقات موفقیت آمیز داشته باشید، حتما باید با رازهای تقلب در فری فایر آشنا باشید. بازی فری فایر پر از اتفاقات هیجان انگیز است که هر لحظه آن ها را تجربه خواهید کرد. می توانید با خرید جم فری فایر از سلاح ها و تجهیزات مختلف در حین بازی استفاده کنید و مدت زمان بیشتری زنده بمانید. در واقع هیچ کس در دنیای فری فایر نیست که به شما کمک کند. این شما هستید که باید با ابزارها و روش های مختلف، زنده بمانید. بسیاری از افراد از این رازها برای رسیدن به رتبه بهتر در فری فایر استفاده می کنند. در این مقاله می خواهیم تقلب در فری فایر را به شما توضیح دهیم.

آموزش رازهای تقلب در فری فایر

آموزش رازهای تقلب در فری فایر

تمام تلاش شما در بازی فری بایر باید برای زنده ماندن باشد. سعی کنید که در کنار رازهای تقلب در فری فایر، از فضاهایی که در آن ها تیراندازی صورت می گیرد، دوری کنید و به جاهای خلوت بروید. همیشه برای حمله کردن هوشمندانه فکر کنید. هیچ گاه بدون شناخت مپ و مکان حمله، حمله را آغاز نکنید. چون در این صورت احتمال کشته شدن شما وجود دارد.

تقلب در فری فایر با اصطلاح هک شناخته می شود. شما می توانید با تکنیک های مختلف هک و تقلب در فری فایر، با روش های غیر اصولی؛ اما موثر جان خودتان را نجات دهید. البته فراموش نکنید که این رازهای تقلب در بازی فری فایر، فقط به منزله تقلب نیستند؛ بلکه ترفندهای ساده ای هستند که اگر آن ها را بدانید راحت تر از دست دشمن فرار می کنید.

1. در ارتفاعات بازی فری فایر کمین کنید

یکی از مهم ترین ترفندهایی که باید در بازی فری فایر به آن توجه داشته باشید، تسلط روی محیط است. متاسفانه بسیاری از افراد در بازی فری فایر توجهی به این موضوع ندارند و ناگهان غافلگیر می شوند. کی از بهترین روش های تقلب در فری فایر این است که در ارتفاعات کمین کنید. به طور مثال در پشت بام یا تپه ها حضور داشته باشید و به طور کامل فضا را مورد بررسی قرار دهید. با این کار دیگر مطمئن خواهید بود که به محیط تسلط دارید.

2. مهمات جنگی را در بازی فری فایر فراموش نکنید

تقلب در فری فایر همیشه به معنای این نیست که خودتان را مخفی کنید. گاهی هم بد نیست که به میدان جنگ بروید و سلاح ها و تجهیزات باقی مانده را به عنوان غنیمت جنگی برای خودتان برداشت کنید. حتما یک کوله پشتی مناسب به همراه خودتان داشته باشید تا بتوانید مهمات، سلاح ها و غنیمت های جنگی را مورد استفاده قرار دهید.

چطور در فری فایر تقلب کنیم؟ تهران جم

3.  پوشش دفاعی مناسب داشته باشید

شما می توانید با خرید جم فری فایر، پوشش دفاعی مناسب نیز برای خودتان تهیه کنید. در مواقعی که می خواهید در نبردهای حساس شرکت کنید، بسیار مهم است که یک پوشش دفاعی مناسب نیز برای خودتان انتخاب نمایید. این کار باعث می شود تا احتمال شکست در نبرد برای شما به حداقل برسد. البته به غیر از اینکه می توانید از تجهیزات مختلف برای دفاع از خودتان استفاده نمایید، می توانید با شناسایی محیط مورد نظر نیز از مکان های مختلف به عنوان پوشش دفاعی کمک بگیرید. پله ها، ستون ها و دیوارها همگی می توانند به عنوان پوشش دفاعی مورد استفاده قرار گیرند.

می توانید برای گیج کردن دشمنان خودتان در فضای باز از درخت ها و دیوارهای GLOO به عنوان پوشش دفاعی استفاده کنید. با این کار می توانید در یک فرصت مناسب به راحتی به رقیب خودتان حمله کنید و او را غافلگیر نمایید.

4. در مکان های خلوت فرود بیایید

یکی از بهترین ترفندهای تقلب در فری فایر که پیشنهاد می کنیم آن را از دست ندهید، این است که در مکان های خلوت فرود بیایید. با انواع موتور و ماشین فری فایر می توانید به مکان های خلوت تر بروید تا در معرض نبرد و تیراندازی کمتری قرار بگیرید. در چنین شرایطی احتمال زنده ماندن شما بسیار زیاد است. ولی اگر در مکان های شلوغ حضور پیدا کنید، هم خودتان باید از سلاح های قدرتمند استفاده کنید؛ هم اینکه احتمال زنده ماندن شما بسیار کم است.

5. از حرکت زیگزاگی کمک بگیرید

بهتر است که در هنگام نبرد شلوغ و مهیج خودتان را گم نکنید و به صورت زیگزاگی حرکت کنید. در نبردهایی که شلیک گلوله به صورت منظم انجام می شود، بهتر است که حرکت زیگزاگی داشته باشید و مدام به چپ و راست بروید. با این کار دیگر رقیب نمی تواند به راحتی محل قرارگیری شما را شناسایی کند. از این رو شلیک گلوله به هدف نمی خورد.

6. با صدای بلند فری فایر بازی کنید

بازی کردن در فری فایر با صدای کم، اشتباه محض است. شاید این موضوع تقلب در فری فایر محسوب نشود، اما به موفقیت شما کمک بسیار زیادی خواهد کرد. سعی کنید که با صدای بلند بازی کنید. اگر هدفون دارید، حتما آن را روی گوش خودتان بگذارید تا صدای وسایل نقلیه، تیراندازی و … را متوجه شوید. در این صورت می توانید راحت تر بازی را مدیریت کنید.

رازهای تقلب در بازی فری فایر

خرید جم فری فایر؛ راهی برای تقلب در این بازی

تقلب در فری فایر با 6 روش ذکر شده و چندین روش دیگر که احتمالا خودتان در بازی کشف‌شان خواهید کرد، امکان پذیر است. به غیر از این موارد، می توانید با خرید جم فری فایر با اطلاعات اکانت نیز در بازی تقلب کنید. دریافت جم از طریق خود بازی فری فایر کار ساده ای نیست. باید ماموریت های مختلف را انجام دهید و با توجه به پیشرفت هایی که کسب می کنید، جم فری فایر را دریافت کنید. اما اگر نیاز به استفاده از جم در بازی فری فایر دارید، پیشنهاد می کنیم که خودتان را معطل این موضوع نکنید. از همین حالا از سایت تهران جم، جم مورد نیاز خود را سفارش داده و در اکانت خود دریافت کنید. با کمک تهران جم می توانید احتمال زنده ماندن خودتان را افزایش دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *