بازی فری فایر

آموزش رسیدن به سطح گرند مستر در بازی فری فایر

آموزش رسیدن به سطح گرند مستر در بازی فری فایر با تهران جم

رسیدن به سطح گرند مستر در بازی فری فایر آرزوی بسیاری از گیمرها در این بازی جذاب است. رتبه بندی در بازی فری فایر به شما این امکان را می دهد تا احترام بیشتری در میان گیمرهای مختلف در بازی پیدا کنید. سیستم رتبه بندی در بازی فری فایر نه آنقدر پیچیده است که نتوانید از پس آن بر بیایید، نه آنقدر ساده است که بتوانید به راحتی به بهترین رتبه بازی یعنی گرند مستر برسید. اگرچه با خرید جم فری فایر، راه برای شما هموارتر می شود و می توانید ماموریت های مختلف را یکی پس از دیگری با موفقیت سپری کنید، ولی در نهایت باید تلاش خودتان را برای رسیدن به بهترین رتبه بازی فری فایر بکنید.

آموزش رسیدن به سطح گرند مستر در بازی فری فایر

گرند مستر در بازی فری فایر چیست؟

بازی فری فایر یکی از بهترین بازی های هیجانی است که می توانید در گوشی خود نصب کنید و از سیستم رتبه بندی آن لذت ببرید. سیستم رتبه بندی بازی فری فایر در حالت بتل رویال چندان پیچیده نیست. هر فردی از رتبه پایه برنز 1 شروع می کند و کم کم می تواند به رتبه های بالاتر برسد و رتبه قهرمانی کسب کند. بالاترین رتبه در بازی فری فایر، گرند مستر نام دارد که تنها 300 بازیکن به آن دسترسی پیدا کرده اند. پس رسیدن به سطح گرند مستر در بازی فری فایر می تواند یک افتخار بزرگ باشد. به خصوص اگر بخواهید در مهم ترین مپ های فری فایر مشغول به بازی شوید.

نحوه رسیدن به سطح گرند مستر در بازی فری فایر

چیزی که گیمرهای حرفه ای در بازی فری فایر باید از آن آگاه باشند این است که رسیدن به رتبه بالاتر نیاز به پیگیری جدی در بازی دارد. معمولا برای رسیدن به سطح گرند مستر در بازی فری فایر لازم است که در بازی های تیمی شرکت کنید. البته رسیدن به این سطح و گرفتن رتبه خوب در بازی فری فایر در بازی های تیمی سخت است؛ چرا که ممکن است یک یا دو نفر از هم تیمی های خود را در بازی نبرد از دست بدهید. به غیر از این موضوع، شما باید برای رسیدن به سطح گرند مستر در این بازی به تکنیک های زیر توجه داشته باشید و از آن ها کمک بگیرید.

1. در یک نقشه مناسب فرود بیایید

یکی از بهترین روش ها برای رسیدن به سطح گرند مستر در بازی فری فایر این است که در یک نقشه مناسب فرود بیایید. در هر مسابقه شما باید 3 یا 4 نفر را بکشید تا به امتیاز و رتبه کافی برسید. باید روی بقا و غارت خودتان تمرکز داشته باشید. از این رو حتما یک نقشه مناسب را با توجه به شرایط خودتان انتخاب کنید. وقتی سلاح مناسبی برای مقابله با دشمنان خود ندارید، باید سعی کنید که یک نقشه ساده تر را برای فرود انتخاب کنید و شروع به غارت تجهیزات در نبرد کنید. همیشه مراقب باشید که زمان زیادی را برای غارت سپری نکنید. چون ممکن است دشمن شما را گرفتار کند!

2. یک تیم با بازیکنان خوب انتخاب کنید

یکی دیگر از تکنیک هایی که برای رسیدن به سطح گرند مستر در بازی فری فایر باید به آن توجه کنید این است که یک تیم با بازیکنان خوب انتخاب کنید. سعی کنید که تیمی با دوستان خودتان تشکیل دهید تا با هم یک رتبه خوب در بازی بگیرید. تیم خوب و آموزش دیده، برای برقراری ارتباط و اجرای استراتژی های مختلف در بازی ضروری است. بهتر است که هر تیم یک رهبر داشته باشد تا بتواند هم تیمی های خود را مدیریت کند. هر چقدر هم تیمی های شما سلاح و تجهیزات بهتری داشته باشند، شانس شما برای پیروزی در یک بازی افزایش پیدا خواهد کرد.

3. شخصیت ها و حیوانات خانگی را به صورت هوشمند انتخاب کنید

همانطور که با خرید بویاه پس فری فایر می توانید جوایز درون برنامه ای دریافت کنید، با داشتن شخصیت ها و حیوانات مناسب در بازی نیز می توانید به موفقیت بسیار زیادی برسید. هر شخصیت در بازی فری فایر دارای توانایی و مهارت های خاص خودش است. یک بازیکن حرفه ای باید درک بهتری از توانایی های هر شخصیت داشته باشد. در این صورت علاوه بر شناسایی شخصیت و انتخاب بهترین آن، می توانید از ویژگی های شخصیت خود برای شکست دادن دشمنان استفاده کند. انتخاب هوشمندانه حیوانات نه تنها برای خود بازیکن بلکه برای تیم آن نیز مهم است.

گرند مستر در بازی فری فایر چیست؟

4. از سلاح های مناسب استفاده کنید

برای رسیدن به سطح گرند مستر در بازی فری فایر، باید حتما از سلاح های مناسب استفاده کنید. در واقع می توان گفت که یکی از مهم ترین تصمیمات در این بازی، خرید و انتخاب سلاح مناسب است. انتخاب سلاح اشتباه در بازی فری فایر، می تواند به یک فاجعه تبدیل شود. سلاح هایی که بیشترین آسیب را دارند، بهترین انتخاب برای بازی فری فایر هستند. سلاح های زیر می توانند برای نبردهای میان برد عالی باشند.

  • Groza
  • AWM
  • M14

.ر موقعیت های نبرد نزدیک، می توانید به سلاح هایی همچون UMP و M1887 تکیه کنید و یک بازی فوق العاده را برای خودتان رقم بزنید.

5. تمرین کنید و مدت زمان بازی را افزایش دهید

هر چه بازیکنان بازی فری فایر، تمرین بیشتری داشته باشند، شانس بیشتری نیز برای رسیدن به سطح گرند در این بازی خواهند داشت. تمرین کار کردن با اسلحه، استفاده از تجهیزات مختلف در بازی و همچنین تکنیک های تقلب در بازی فری فایر، می تواند مزایای زیادی را به همراه داشته باشد. حتی اگر آموزش دیده باشید، تلاش کردن برای بالا بردن رتبه کاری زمان بر و خسته کننده است. باید از نظر ذهنی برای انجام فعالیت های مختلف آماده باشید تا بتوانید در هر نبرد تعداد زیادی از دشمنان خودتان را بکشید و امتیاز کسب کنید.

تهران جم؛ ارائه دهنده بهترین جم فری فایر

در صورتی که قصد رسیدن به سطح گرند مستر در بازی فری فایر را دارید، باید تا حد ممکن جم در بازی داشته باشید. در این صورت می توانید از سلاح ها و تجهیزات بیشتری در بازی استفاده کنید. سایت تهران جم، عرضه کننده انواع محصولات بازی فری فایر است و امکان خرید جم این بازی را به شما می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *