بازی کالاف دیوتی موبایل

آموزش لینک کردن کالاف دیوتی موبایل به اکتیویژن

نحوه لینک کردن کالاف دیوتی موبایل به اکتیویژن در تهران جم

لینک کردن کالاف دیوتی موبایل به اکتیویژن می تواند مزایای زیادی را برای گیمرهای حرفه ای به همراه داشته باشد. از این رو پیشنهاد می شود که همه گیمرهای حرفه ای بازی کالاف دیوتی، حتما لینک کردن کالاف دیوتی موبایل را به اکتیویژن انجام دهند. در این صورت فرصت بسیار خوبی برای بازیکنان جهت بهره مندی از امکانات مختلف این بازی جذاب و خیره کننده به وجود خواهد آمد. شما می توانید پس از لینک کردن بازی کالاف به اکانت خودتان در Activision، به بسیاری از امکانات بازی جذاب کالاف دیوتی دسترسی داشته باشید. پس بسیار مهم است که خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل را نیز انجام دهید و در کوتاه ترین زمان ممکن به یک گیمر حرفه ای با سلاح های متنوع تبدیل شوید.

آموزش لینک کردن کالاف دیوتی موبایل به اکتیویژن

چرا باید کالاف دیوتی موبایل به اکتیویژن متصل کنیم؟

شناسه Activision یکی از شناسه های منحصر به فرد است که می توانید با کمک آن به بسیاری از بازی ها و خدمات شرکت اکتیویژن دسترسی داشته باشید. یکی از بازی های طراحی شده از سوی این شرکت، بازی کالاف دیوتی است که امکانات بی نظیری را در اختیار شما قرار می دهد. لینک کردن کالاف دیوتی موبایل به اکتیویژن می تواند مزایای زیادی را برای گیمرهای حرفه ای در این بازی به همراه داشته باشد. به ویژه اگر بخواهید در این بازی حرف های زیادی برای گفتن داشته باشید و خلاصه از سایر رقبا جلو بزنید. از جمله مزایای متصل کردن بازی کالاف به اکتیویژن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دریافت جوایز درون بازی:

با لینک کردن کالاف دیوتی موبایل به اکتیویژن می توانید با انجام بعضی از چالش ها و رویدادها و موفقیت در آن ها، درون بازی جوایز رایگان دریافت کنید. این موضوع به شما این امکان را می دهد تا با خرید مقدار کمتری سی پی کالاف دیوتی، به پیشرفت های بیشتری در این بازی برسید.

 •  دسترسی از طریق رایانه شخصی:

با لینک کردن کالاف دیوتی موبایل به اکتیویژن می توانید از طریق رایانه شخصی و کنسول های بازی نیز به اکانت خودتان در کالاف دیوتی دسترسی داشته باشید. از این رو می توانید سطح، رتبه، سلاح ها و … خود را که درون بازی بدست آورده اید را حتی با عدم دسترسی به تلفن همراه، در دست داشته باشید.

 • بازی با سایر دوستان

با لینک کردن کالاف دیوتی موبایل به اکتیویژن می توانید با دوستان خودتان که از این بازی استفاده می کنند نیز بازی کنید. در واقع هیچ محدودیتی برای بازی کردن شما با دوستان دیگر که از دستگاه های تلفن همراه اندروید یا IOS استفاده می کنند، وجود ندارد.

چرا باید کالاف دیوتی موبایل به اکتیویژن متصل کنیم؟ تهران جم

نحوه لینک کردن کالاف دیوتی موبایل به اکتیویژن

با توجه به مزایای لینک کردن کالاف دیوتی موبایل به اکتیویژن به شما حق می دهیم که بخواهید این کار را انجام دهید. البته به طور کلی، الزامی برای انجام این کار نیست. چون در هر صورت شما با کمک اطلاعات موجود در مقاله ثبت نام در کالاف دیوتی موبایل، می توانید ثبت نام در این بازی را انجام دهید و در محیط بازی شروع به رقابت کنید. ولی اگر می خواهید رقابت بهتری با سایر بازیکنان داشته باشید، بهتر است که از هر امکانی که در بازی برای شما در نظر گرفته شده است، استقبال کنید.

در ابتدا بازی کالاف دیوتی را روی گوشی خودتان نصب و اجرا کنید. سپس طبق مراحل زیر پیش بروید و مراحل لینک کردن کالاف دیوتی موبایل با اکتیویژن را انجام دهید. دقت کنید که این مراحل هم برای گوشی های اندرویدی و هم برای گوشی های IOS قابل انجام اند.

 • ابتدا بازی کالاف دیوتی موبایل را اجرا کنید و به بخش لابی بازی بروید.
 • سپس از طریق گوشه بازی روی نماد چرخ دنده که همان تنظیمات این بازی است، کلیک کنید. این نماد در گوشه و سمت راست بالای صفحه قرار گرفته است.
 • اگر نسخه گوشی تلفن همراه شما IOS است، روی گزینه به علاوه (+) در بالا و سمت راست ضربه بزنید. ولی اگر گوشی شما اندرویدی است، می توانید روی گزینه LINK بزنید و مرحله بعدی را انجام دهید.
 • در این مرحله منوی پیوند به حساب اجتماعی (Link to social account) ظاهر می شود.
 • حال گزینه کالاف دیوتی را انتخاب کنید. در این مرحله مرورگر شما در بازی باز می شود و شما به صفحه ورود هدایت خواهید شد.
 • اگر یک حساب کاربری دارید، ایمیل و رمز عبور خود را وارد کنید و وارد شوید. اما اگر حساس اکتیویژن ندارید، باید روی گزینه ثبت نام (SIGN UP) کلیک کنید.
 • برای ثبت نام لازم است که اطلاعات لازم که شامل ایمیل و رمز عبور هستند را وارد کنید. همچنین باید کشور خودتان را از میان لیست کشورها انتخاب نمایید. در نهایت می توانید با زدن گزینه SIGN UP ثبت نام خودتان را تکمیل کنید.
 • صفحه به صورت خودکار بسته می شود و شما از آن صفحه خارج خواهید شد.
 • قبل از اینکه مجددا به بازی وارد شوید، لازم است که ایمیل خودتان را باز کنید و ایمیل دریافت شده را تایید کنید.
 • مجددا به صفحه مرورگر بازگردید و روی گزینه کالاف دیوتی بزنید.
 • حالا روی گزینه LOGIN بزنید تا با وارد کردن ایمیل و رمز عبور خودتان وارد بازی شوید.

تجربه لذت بازی در کالاف دیوتی موبایل با تهران جم

در صورت نیاز به خرید جم انواع بازی، می توانید از سایت تهران جم کمک بگیرید. این سایت امکان خرید سی پی زمانبر کالاف دیوتی موبایل را برای شما فراهم کرده است. بنابراین، می توانید پس از لینک کردن کالاف دیوتی موبایل به اکتیویژن سی پی مورد نیاز خودتان را نیز بخرید و یک بازی حرفه ای را در سطح جهانی تجربه کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *