بازی فری فایر

آموزش اضافه کردن گربه به بازی فری فایر

آموزش اضافه کردن گربه به بازی فری فایر

اضافه کردن گربه به بازی فری فایر باعث خواهد شد تا بازی خود را هرچه بیشتر شخصی سازی کنید. بازی فری فایر یکی از محبوب ترین بازی های سبک فرست پرسن شوتر یا شخص اول تیرانداز است که تا به حال بازی کرده ام. یکی از امکاناتی که در آپدیت های اخیر این بازی به آن برخورد کردم اضافه کردن حیوان یا Pet به بازی بود. در این مقاله تجربیات خود از این موضوع را با شما در میان خواهم گذاشت. این بازی امکانات متعددی را برای کاربران خودش فراهم می کند. برخی از این امکانات رایگان و برخی از آن‌ها پولی هستند. شما با خرید جم بازی فری فایر نیز می توانید به تمامی امکانات این بازی دست پیدا کنید.

 

گربه در بازی فری فایر با تهران جم

روش اضافه کردن گربه به بازی فری فایر

شما با خرید جم فری فایر می توانید به تمامی امکانات بازی دست پیدا کنید اما برای برخورداری از حیوانات بازی نیازی به جم نخواهید داشت. این آیتم ها کارایی زیادی ندارند و شما می توانید از طریق منوی بازی به صورت رایگان آن‌ها را برای خود باز کنید. یکی از حیوانات محبوب در این بازی گربه یا Kitty می باشد. گربه هیچ ویژگی خاصی ندارد و فقط می تواند کمی حس و حال بازی را عوض کند و شاید گاهی هم باعث خنده شما شود. فرض کنید وقتی در میدان خونین نبرد یک گربه را ببینید چه حسی خواهید داشت. برای به دست آوردن این حیوان بانمک کافی است آن را در منوی فروشگاه بازی پیدا و ذخیره کنید.

گربه فری فایر

جم دوبل فری فایر

با تهیه کردن جم های بازی شما می توانید به راحت ترین شکل ممکن از امکانات غیر پولی بازی بهره مند شوید. خرید جم دوبل فری فایر باعث می شود بتوانید با هزینه بسیار کمتر دو برابر حالت معمول جم خریداری کنید. جم های دوبل بسته های ویژه ای هستند که در بازه های کوتاه و بخصوصی ارائه می شوند. البته روش هایی نیز هستنند که با انجام آن‌ها می توانید جم رایگان فری فایر با ربات کسب کنید.

تهران جم یکی از سایت های فعال در زمینه فروش آیتم های بازی های آنلاین است. برای خرید بسته ها، آفرها و جم بازی فری فایر می توانید از طریق سایت ما اقدام کنید. ما یک خرید امن را برای شما فراهم خواهیم کرد و سعی می‌کنیم بهترین کیفیت را با بهترین قیمت ممکن ارائه دهیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *