بازی فری فایر

آشنایی با مهمترین مپ های فری فایر

آشنایی با مهمترین مپ های فری فایر با تهران جم

مهمترین مپ های فری فایر می توانند به شما که یک گیمر حرفه ای در بازی فری فایر هستید، کمک زیادی کنند. تصور کنید که هر بار در بازی فری فایر در یک جایی فرود بیایید و بخواهید نبرد خودتان را شروع کنید. همه چیز به مهارت شما و همچنین شناختی که از مپ دارید، باز می گردد. اگر حرفه ای باشید، به راحتی دشمنان خودتان را می کشید و زنده می مانید. ولی اگر حرفه ای نباشید، احتمالا در نبرد خودتان شرکت می خورید. با خرید جم فری فایر، اولا می توانید به سلاح های مختلفی برای بازی دسترسی پیدا کنید؛ دوما بدون هیچ محدودیتی از مپ های فری فایر استفاده می کنید. اگر می خواهید با مهمترین مپ های فری فایر آشنا شوید، این مقاله را از دست ندهید.

لیست مهمترین مپ های فری فایر

مپ های فری فایر فضایی را برای حضور بی نقص شما در این بازی ایجاد خواهند کرد. حداکثر 50 بازیکن در یکی از این مپ ها حضور پیدا می کنند. این جزایر دارای نقشه هایی با زمین های مختلف، مزارع و ساختمان ها و … هستند. این بازی دارای نقشه های مختلفی است که هر کدام ویژگی های منحصر به فردی دارند. در مپ های فری فایر، موقعیت ها و مزیت های رزمی خاصی را در میدان جنگ شاهد هستید. از این می توانید بهترین نقشه در بازی فری فایر را با توجه به مزایای نقشه و جزئیات آن انتخاب کنید. در ادامه به برخی از مهمترین مپ های فری فایر اشاره می کنیم.

مهمترین مپ های فری فایر

1) مپ برمودا

قدیمی ترین نقشه در بازی فری فایر، نقشه برمودا است. این نقشه را می توان جزء پرکاربردترین نقشه های فری فایر نیز شناخت. برمودا متشکل از ساختمان ها، خانه ها و سازه های مختلف است. در این نقشه زمین های مختلف، درختان و پوشش طبیعی بسیار زیادی وجود دارند که می توانید از آن ها برای محافظت از خودتان در هنگام نبردها کمک بگیرید. می توانید از تفنگ های تک تیرانداز، تفنگ های تهاجمی یا سایر تفنگ ها در این نقشه استفاده کنید و با دشمنان خود مبارزه نمایید. کل مکان های این نقشه از بازی، 20 عدد است که می توانید از هر کدام از آن ها برای یک بازی حرفه ای کمک بگیرید.

بهترین مپ های فری فایر

2) مپ برزخ

بدون شک یکی از مهمترین مپ های فری فایر، مپ برزخ است. این نوع مپ به اندازه مپ برمودا دارای ساختمان  سازه های مختلف نیست. اما از نظر مساحت و زمینه های مختلف، مپ برزخ و برمودا تا حد زیادی با هم مشابه هستند. اگر از آن دسته از گیمرهایی هستید که می خواهید نبردهای نزدیک و میان برد را امتحان کنید، مپ برزخ یکی از بهترین انتخاب ها برای شما است. این مپ دارای 14 مکان مختلف است که بسته به سلیقه و سبک بازی خود می توانید به هر کدام وارد شوید.

معرفی خاص ترین مپ های فری فایر در تهران جم

3) مپ کالاهاری

یکی از مهمترین مپ های فری فایر، مپ کالاهاری است. این مپ برخلاف دو نقشه قبلی دارای زمین های هموار نیست. یعنی شما نمی توانید نبردهای تنگاتنگ و مستقیم را در مپ کالاهاری تجربه کنید. مپ کالاهاری دارای مزارع زیاد، چمن ها و درختان مختلف نیست. بلکه دارای بخش های مرتفعی است که می تواند تجربه لذت بخش غافلگیری و نبردهای تک تیراندازی را به شما بدهد. با حضور در ارتفاعات، می توانید به راحتی به فضا تسلط داشته باشید. کل مکان های مپ کالاهاری، 13 مکان است.

معرفی نقشه های فری فایر در تهران جم

4)  Bermuda Remastered

Bermuda Remastered یکی از مهمترین مپ های فری فایر است که در سال 2021 به بازی فری فایر اضافه شد. این مپ نسخه اصلاح شده و قدیمی نقشه برمودا بود. چند مکان از مپ برمودا حذف شده اند و زمین ها و ساختمان های مختلف به آن ها اضافه شده اند. البته باید این واقعیت را پذیرفت که حتی با وجود تغییراتی که در این مپ ایجاد شده است، باز هم شاهد تغییرات محسوسی نیستیم. در واقع در این نوع مپ تجربه های رزمی مشابهی را مشاهده می کنید که قطعا برای شما لذت بخش و حرفه ای هستند. کل مکان های نسخه ارتقا یافته نقشه برمودا، 18 عدد است.

معرفی مهمترین نقشه های فری فایر با تهران جم

5) مپ آلپ

اگر از فضای برفی خوشتان می آید، مپ آلپ را از دست ندهید. این مپ در سال 2021 به بازی اضافه شد. ساختار نقشه آلپ مشابه با برمودا است. اما کوه های پوشیده از برف این مپ تجربه لذت بخشی را در هنگام بازی برای شما به وجود خواهد آورد. تجربه رزمی که در مپ آلپ و برمودا تجربه می کنید، یکسان هستند. اما زیبایی بصری و گرافیکی نقشه آلپ قابل مقایسه با برمودا نیست. البته اینکه مپ برمودا را انتخاب کنید یا آلپ، بستگی به سلیقه و نظر شخصی شما دارد. در هر صورت مپ آلپ 16 عدد مکان را در اختیار شما قرار می دهد.

دسترسی به مهمترین مپ های فری فایر با تهران جم

در این مقاله شما را با مهمترین مپ های فری فایر آشنا کردیم. این 5 مپ هر کدام امکانات مختلفی را در اختیار شما قرار می دهند و بدون شک تجربه رزمی خاصی را برای شما به وجود خواهند آورد. دسترسی به مهمترین مپ های فری فایر با تهران جم امکان پذیر است. می توانید با خرید لول اپ پس فری فایر و یا خرید جم این بازی، به امکانات بیشتری از آن دسترسی پیدا کنید. اگر نمی دانید که لول اپ فری فایر چیست؟ و چه کاربردی دارد، کافیست که به مقاله اختصاصی آن مراجعه کنید. اما همینقدر بدانید که با لول اپ و جم فری فایر، می توانید حرفه ای تر در این بازی حضور داشته باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *