بازی فری فایر

آموزش درخواست دوستی در فری فایر

نحوه ثبت درخواست دوستی در فری فایر آموزش ساده و کاربردی

درخواست دوستی در فری فایر می تواند به شما این امکان را بدهد تا یک بازی دسته جمعی و بدون نقص را تجربه کنید. بازی فری فایر، یک بازی جذاب با آپشن های متنوع است. از زمانی که در یکی از مپ های فری فایر فرود می آیید، باید تلاش کنید که در بازی زنده بمانید. در غیر این صورت به راحتی از دور بازی حذف می شوید. بازی فری فایر در کنار جذابیت های خاص خودش، کمی هم بی رحم است. اما اگر به صورت گروهی مشغول به بازی کردن شوید، فرصت های بهتری برای شما در بازی فراهم می شوند. با خرید لول اپ پس فری فایر نیز می توانید به امکانات بیشتری در بازی دسترسی پیدا کنید. در این مقاله می خواهیم نحوه ثبت درخواست دوستی در فری فایر را به شما توضیح دهیم.

آموزش درخواست دوستی در فری فایر با تهران جم

درخواست دوستی در فری فایر چیست و چه کاربردی دارد؟

به جرئت می توان گفت که بازی فری فایر یکی از بهترین بازی هایی است که افراد می توانند با کمک آن چندین سال سرگرم شوند. درخواست دوستی در فری فایر، یکی از روش های یارکشی در این بازی است. برخلاف باور بسیاری از شما، فری فایر فقط یک بازی انفرادی است. بلکه به شما این امکان را می دهد تا لذت بازی گروهی را نیز بچشید. با ثبت درخواست دوستی در فری فایر، می توانید یارکشی کنید و یک بازی گروهی اختصاصی برای خودتان تشکیل دهید.

بنابراین، ثبت درخواست دوستی در فری فایر با هدف بازی های گروهی انجام می شود. افرادی که دوست دارند لذت رقابت با دوستان خود را احساس کنند یا یک بازی تیمی داشته باشند، کافیست که درخواست دوستی در فری فایر را ثبت کنند و منتظر پذیرش دوستان خودشان بمانند.

مزایای ثبت درخواست دوستی در بازی فری فایر

ثبت درخواست دوستی در بازی فری فایر لذت بازی و هیجان آن را برای شما چندین برابر می کند. اگر دوست دارید یک بازی جذاب و خیره کننده را تجربه کنید، حتما از آپشن های مختلف فری فایر استفاده کنید. یکی از این آپشن ها، بازی گروهی است. با کمک ثبت درخواست دوستی می توانید بازی گروهی در فری فایر را تجربه کنید که مزایای زیر را به همراه دارند.

 • می توانید با بازی های گروهی از تجربیات دیگر افراد تیم نیز استفاده کنید و لذت بیشتری از بازی ببرید. در واقع شانس برنده شدن و زنده ماندن شما افزایش پیدا خواهد کرد.
 • در حین بازی اگر یاران شما زخمی شدند، می توانید به داد آن ها برسید. اما اگر انفرادی بازی کنید، این امکان برای شما وجود ندارد.
 • استرس بازی در شما در صورتی که بازی گروهی داشته باشید، کاهش پیدا می کند. چون شما و یاران خودتان با یکدیگر همکاری می کنید.
 • لذت بازی به دلیل افزایش هیجان بالا می رود. می توانید در هر لحظه از بازی لذت بیشتری ببرید.
 • می توانید با بازیکنان در میدان نبرد گفتگو کنید. جذاب نیست؟ در واقع شما احساس می کنید که در یک دنیای واقعی در حال جنگ هستید.

کاربرد های درخواست دوستی فری فایر در تهران جم

نحوه ثبت درخواست دوستی در فری فایر

با توجه به مزایای بازی گروهی در فری فایر، به شما حق می دهیم که بخواهید درخواست دوستی در فری فایر را ثبت کنید. خوشبختانه این کار به سادگی قابل انجام است و می توانید با چند کار ساده، درخواست دوستی را ثبت کنید و منتظر پذیرش توسط دوستان خودتان باشید. توصیه می کنیم که قبل از شروع این فرآیند، از دوستان خودتان بخواهید که در بازی آنلاین باشند. چون شما می توانید با ثبت درخواست دوستی افرادی که آنلاین هستند، بازی گروهی خودتان را شروع کنید.

 • برای ثبت درخواست دوستی، وارد بازی فری فایر شوید. در گوشه سمت راست بالای بازی، گزینه ای مشابه با آدمک وجود دارد که باید آن را لمس کنید.
 • پنجره ای که برای شما باز می شود، دارای 5 گزینه مختلف است که باید گزینه سوم که به نام ADD است را انتخاب کنید.
 • در قسمت ADD اسم دوستان خودتان را در بازی بنویسید. دقت کنید که شما فقط زمانی می توانید به دوستان خود درخواست دوستی بدهید که اسم آن ها را بدانید.
 • پس از سرچ اسم ها، باید دقت کنید که اگر در کنار نام آن ها علامت + وجود داشت؛ یعنی اینکه فرد آنلاین است و می توانید با او هم تیمی شوید.
 • حالا به اندازه 3 نفر از دوستان خودتان را می توانید به بازی اضافه کنید. بعد از اضافه کردن باید منتظر بمانید تا دوستان شما به صفحه اول بازی بیایند و درخواستتان را قبول کنند.
 • در آخرین مرحله می توانید دوستان خودتان را که در صفحه اول بازی بودند را مشخص کنید. سپس آدمک را بزنید و تعداد نفرات را مشخص نمایید. در نهایت با زدن گزینه start بازی شما شروع خواهد شد.

نحوه پذیرش درخواست دوستی دیگران در فری فایر

اگر دوستان شما قصد دارند به شما درخواست دوستی در بازی فری فایر بدهند و می خواهید درخواست آن ها را پذیرش کنید، کار سختی را در پیش ندارید. در ابتدا باید وارد صفحه اول بازی شوید. دوباره گزینه آدمک در بالای بازی و سمت راست را انتخاب کنید. حالا گزینه Request را باز کنید. در این مرحله تمامی افرادی که به شما درخواست دوستی داده اند قابل مشاهده اند. می توانید هر کدام را که تمایل داشتید با زدن گزینه Agree پذیرش کنید.

تهران جم: نحوه ثبت درخواست دوستی در فری فایر

خرید لول اپ پس فری فایر برای دسترسی به امکانات بیشتر بازی

در این مقاله در مورد نحوه ثبت درخواست دوستی در فری فایر با شما صحبت کردیم. با توجه به اینکه لذت بازی های دسته جمعی و گروهی در فری فایر بسیار زیاد است، پیشنهاد می کنیم که حتما بازی های گروهی را تجربه کنید. البته برای اینکه در بازی های گروهی حرف های زیادی برای گفتن داشته باشید، پیشنهاد می کنیم که از حریفان خود بخواهید تا سلاح ها و تجهیزات مختلفی را در بازی به همراه داشته باشند.

سلاح های رایگان در بازی فری فایر بسیار محدود هستند. اما با خرید جم فری فایر، می توان به سلاح های بیشتری دسترسی پیدا کرد و لذت بیشتری از بازی برد. سایت تهران جم امکان خرید جم فری فایر و لول اپ این بازی را به شما می دهد. می توانید با توجه به آموزش خریدن جم در فری فایر، به تعداد مورد نیاز خودتان جم تهیه کنید و در بازی مورد استفاده قرار دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *