بازی کلش اف کلنز

ویژگی های دهکده دوم کلش اف کلنز Clash of clans

ویژگی های دهکده دوم کلش اف کلنز Clash of clans

دهکده دوم کلش اف کلنز، که با نام ” بیلدر بیس” (Builder Base) شناخته می‌شود، دنیایی جدید و هیجان‌انگیز را به این بازی محبوب استراتژیک اضافه می‌کند. این دهکده، جدا از دهکده اصلی، فرصتی برای تجربه چالش‌های جدید، استراتژی‌های نوین و ارتقای نیروها و تجهیزات منحصر به فرد را فراهم می‌کند. در این دنیای پر هیجان، ارتقای دهکده، ساخت ارتش قدرتمند و غارت دهکده‌های دیگر، کلید موفقیت خواهد بود، اما این مسیر گاه طاقت‌فرسا و زمان‌بر است. در اینجا خرید جم کلش اف کلنز، به‌عنوان یک ابزار ارزشمند، به کمک شما می‌آید. در این فرصت قصد داریم به بررسی ویژگی های دهکده دوم کلش اف کلنز بپردازیم و بیشتر با نیمه تاریک این بازی محبوب آشنا شویم.

بازی بیلدر بیس

بیلدر بیس (Builder Base) دریچه‌ای به سوی دنیای جدید و پر رمز و راز است.

فضای متفاوت دهکده دوم کلش اف کلنز

یکی از بارز‌ترین ویژگی های دهکده دوم کلش اف کلنز فضای کلی آن می‌باشد. در حالی که کلش اف کلنز دنیایی رنگارنگ و پر جنب و جوش دارد، بیلدر بیس در تاریکی شب غرق شده است. این تم تاریک، فضایی مرموز و هیجان‌انگیز به بازی بخشیده و آن را از بخش اصلی متمایز کرده است. استفاده از مه و دود در طراحی محیط، حس تاریکی و رمز و راز را افزایش می‌دهد و دید بازیکن را محدود می‌کند. این محدودیت دید، حس پنهان‌کاری و غافلگیری را در نبردها تقویت کرده است. همچنین خرابه‌های ساختمان‌ها، برج‌ها و مجسمه‌ها در سراسر محیط بازی پراکنده هستند. این خرابی‌ها نشان‌دهنده نبردهای گذشته و تاریخچه تاریک دهکده دوم کلش اف کلنز هستند. این طراحی منحصر به فرد، تجربه‌ای متفاوت از کلش اف کلنز را به بازیکن ارائه می‌دهد. گرافیک بیلدر بیس، به‌طور کامل با تم و گیم‌پلی بازی همخوانی دارد و به جذابیت آن می‌افزاید.

بازی کلش اف کلنز

در حالی که کلش اف کلنز دنیایی رنگارنگ و پر جنب و جوش دارد، بیلدر بیس در تاریکی شب غرق شده است.

نیروهای دهکده دوم

یکی از اصلی‌ترین ویژگی های دهکده دوم کلش اف کلنز نیروهای هجومی جدیدتر با قابلیت‌های بیشتر است. برخی از این نیروها دارای قابلیتی هستند که میزان دمیج و سرعت حمله را افزایش می‌دهد. این ویژگی به دو شکل پسیو و اکتیو در هر یک از نیروها وجود دارد. در نوع پسیو تنها یک بار می‌توان از این قابلیت استفاده کرد، اما نوع اکتیو به‌صورت مداوم و بعد از چند ثانیه مجددا قابل استفاده است.

نیرو قدرت پسیو قدرت اکتیو
1 بربر وحشی سرعت و دمیج برای 22 ثانیه افزایش پیدا می‌کند. ندارد
2 آرچر مخفی آرچر به مدت 11 ثانیه ابتدایی نامرئی می‌شود. ندارد
3 جاینت بوکسور در اولین اتک دمیج بیشتری دارد. زمانی که فعال شود یک شیلد اطراف جاینت قرار می‌گیرد که غیرقابل نفوذ است.
4 بتا مینیون اتک مینیون، رنج، قدرت و سرعت بیشتری دارد. ندارد
5 بمبر بمبر رنج بیشتری را تخریب و دمیج بالایی به دیوارها وارد می‌کند. ندارد
6 بچه دراگون زمانی که هیچ نیروی هوایی در اطراف دراگون نباشد دمیج آن افزایش می‌یابد. دمیج بسیار بالایی را با حمله به سمت رو به رو انجام می‌دهد.
7 توپ بین دو حالت حرکت و ثابت می‌توان سوییچ کرد، در حالت ثابت رنج بیشتری دارد و در حالت حرکت دمیج آن افزایش می‌یابد. ندارد
8 جادوگر شب ندارد با فعال شدن این قدرت گروهی از خفاش‌ها برای چند ثانیه ظاهر می‌شوند که دمیج بالایی وارد می‌کنند.
9 دراپ شیپ ندارد دراپ شیپ یک بمب با دمیج بالا رها می‌کند.
10 پاور پکا ندارد دمیج آن افزایش می‌یابد.
11 هوگ پرنده دشمن را به مدت 6 ثانیه بعد از ضربه گیج می‌کند. ندارد
12 جادوگر الکتروفایر ندارد می‌توان بین دو مود اینفرنو و الکترو سوییچ کرد. در حالت اینفرنو تنها می‌توان به یک دشمن دمیج وارد کرد. در حالت الکترو، دمیج کمتری وارد می‌شود، اما با یک شلیک چند هدف را می‌زند.‌
ویژگی های دهکده دوم کلش اف کلنز در تهران جم

یکی از اصلی‌ترین ویژگی های دهکده دوم کلش اف کلنز نیروهای هجومی جدیدتر با قابلیت‌های بیشتر است.

تغییر نحوه حمله به دیگر دهکده‌ها

  • سیستم جدید اتک: در گذشته اتک‌های دهکده دوم کلش اف کلنز به‌صورت رو در رو و آنلاین بود، اما در نسخه جدید دیگر نیازی به منتظر ماندن برای اتمام حمله رقیب خود نیستید. می‌توانید پس از اتمام حمله، به دهکده دیگری حمله و از زمان خود به‌طور موثرتر استفاده کنید.
  • تنوع در چیدمان دهکده: با حذف اتک‌های رو در رو، دیگر نیازی به چیدمان دهکده برای دفاع در برابر اتک‌های همزمان نیست. این موضوع تنوع در چیدمان دهکده را افزایش می‌دهد و خلاقیت بازیکنان را به چالش می‌کشد.
  • سیستم امتیاز دهی: سیستم جدید امتیاز دهی، هدف مشخصی را برای بازیکنان تعیین می‌کند. به‌جای تمرکز بر روی کسب 3 ستاره برای پیروزی، بازیکنان باید برای بدست آوردن تعداد ستاره‌های مورد نیاز و دریافت امتیاز تلاش کنند. همچنین چنانچه در نبرد اول نیرویی باقی بماند برای موج حمله دوم به دهکده ثانویه منتقل می‌شود. چنانچه در نبرد دوم ستاره‌ای دریافت کنید، مجموع امتیازات شما افزایش می‌یابد. به‌عنوان مثال با پیروزی کامل در هر دو نبرد 6 ستاره به دست خواهید آورد.

آماده‌سازی نیروها در دهکده دوم کلش اف کلنز

یکی از جالب‌ترین ویژگی های دهکده دوم کلش اف کلنز فرایند آماده‌سازی نیروهاست. سربازخانه در دهکده دوم کلش اف کلنز به‌طور خودکار نیروهایی که تنظیم کرده‌اید را می‌سازد. دیگر نیازی به ساختن دستی نیروها نیست! این ویژگی به شما کمک می‌کند تا زمان خود را صرف استراتژی و حمله کنید و برای آماده شدن نیروها انتظار نکشید. علاوه بر این قبل از حمله و در حین بررسی دهکده حریف، می‌توانید آزادانه نیروها را تغییر دهید. این انعطاف‌پذیری کمک می‌کند تا با توجه به نوع دهکده حریف، بهترین ترکیب نیروها را انتخاب کنید.

بیلدر بیس، بخش جدیدی از بازی کلش اف کلنز است که به شما امکان می‌دهد یک دهکده جداگانه با استراتژی و چالش‌های منحصر به فرد بسازید. برای پیشرفت در این بخش، ارتقای ساختمان‌ها، سربازان و تله‌ها ضروری است. خرید جم کلش اف کلنز از سایت تهران جم می‌تواند راهی مطمئن، سریع و آسان برای پیشرفت در بیلدر بیس باشد. با استفاده از جم‌ها می‌توانید منابع (سکه، اکسیر و جم) را به سرعت خریداری کنید و بدون نیاز به صبر و انتظار، ساختمان‌ها و سربازان خود را ارتقا دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *