بازی فارلایت 84

آموزش بازی فارلایت 84

بازی فارلایت 84

در سال ۲۰۸۴ زمین در آشوب فرو رفته و نظم و قانون جای خود را به هرج و مرج و ناامیدی داده است. در این میان، گروهی از افراد جسور و قدرتمند برای بازگرداندن صلح و آرامش به پا خواسته‌اند. شما و تیمتان جزو این گروه هستید و باید با تمام توان در برابر آشوب‌طلبان و مسببان این وضعیت نابسامان مبارزه کنید. فارلایت 84 یک بازی بتل رویال فانتزی با گرافیک اچ دی خیره‌کننده است که تجربه‌ای بی‌نظیر را برای شما رقم خواهد زد. از این رو در این فرصت قصد داریم به آموزش بازی فارلایت 84 بپردازیم. در این بازی، شما می‌توانید از میان چندین قهرمان منحصر به فرد با توانایی‌های خاص، یکی را انتخاب کنید و به همراه تیمتان در نبردی نفس‌گیر برای بقا به مبارزه بپردازید. رعایت نکات، افزایش مهارت و استفاده از تجهیزات، انتخاب هیروهای قدرتمند و از همه مهمتر خرید الماس فارلایت 84، ارکان اصلی برای پیروزی در نبرد هستند.

آموزش بازی فارلایت 84 در تهران جم

یکی از نکات مهم در آموزش بازی فارلایت 84 هماهنگی کامل با گروه است.

آموزش بازی فارلایت 84

فارلایت 84 یک بازی بتل رویال شوتر سوم شخص است که در دنیایی آخرالزمانی و پر از آشوب روایت می‌شود. در این بازی، شما باید با 83 بازیکن دیگر در یک نقشه وسیع و پرخطر به رقابت بپردازید و آخرین نفری باشید که در این نبرد جان سالم به در می‌برد. گیم پلی فارلایت 84 پرسرعت و هیجان‌انگیز است. بازیکنان می‌توانند از انواع سلاح‌های گرم و سرد، تجهیزات و وسایل نقلیه برای غلبه بر دشمنان خود استفاده کنند. همچنین، حرکات پارکور و جابجایی‌های سریع، نقشی کلیدی در بقا و پیروزی در این بازی دارند.

انتخاب شخصیت مناسب

فارلایت 84  شباهت زیادی به Apex Legends در زمینه شخصیت‌ها دارد. در حال حاضر مجموعا ۱۴ قهرمان وجود دارد که هر کدام دارای مهارت‌های فوق‌العاده‌ای هستند. هر شخصیت دارای سه توانایی ویژه است که شامل نهایی(ultimate)، تاکتیکی(tactical) و غیرفعال(passive) می‌شود. همچنین قهرمانان با نقش‌های مختلفی مانند تهاجمی(assault)، دفاعی(defense)، پیشاهنگ(scout) و پشتیبانی(support) برچسب‌گذاری شده‌اند. هر عضو گروه باید یک قهرمان انتخاب کند و به یاد داشته باشد که گروه می‌بایست با ترکیب کردن قهرمانان با نقش‌های خاص متعادل شود. اگر گروه شما تازه کار است، می‌توانید از هر نقش، یک قهرمان انتخاب کنید. به این ترتیب، یک گروه متعادل خواهید داشت که در صورت نیاز به اندازه‌ی کافی در زمینه شناسایی، حمله یا حتی دفاع مهارت دارد.

انتخاب بهترین اسلحه

اسلحه یکی از مهم‌ترین جنبه‌های آموزش بازی فارلایت 84 محسوب می‌شود. هر قهرمان یا شخصیت دارای مجموعه‌ای متفاوت از سطح سلامتی (HP) است. بنابراین برای مقابله با آن و از بین بردن شخصیت حریف، هر بازیکن باید بهترین اسلحه ممکن را در بازی انتخاب کند. هر چه اسلحه قدرتمندتر باشد، احتمال از بین بردن دشمن افزایش می‌یابد.

برخلاف کالاف و پاب جی، بازیکنان در بازی فارلایت 84 دارای یک سپر سنگین هستند. به‌همین دلیل نمی‌توانید حریف خود را تنها با یک شلیک از بین ببرید. بنابراین برای از پا درآوردن حریف باید به سراغ یک اسلحه قدرتمند بروید. از این رو هنگام لوت کردن در نقشه، تمام اسلحه‌ها را بررسی کنید و بهترین اسلحه را بردارید تا بر حریفان جان سخت پیروز شوید. تنوع سلاح‌ها در بازی فارلایت 84 بسیار بالاست. از تفنگ‌های تهاجمی و تک تیرانداز تا شاتگان‌ها و مسلسل‌ها، هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارند. سلاحی را انتخاب کنید که با سبک بازی شما سازگار باشد.

بخش پیشرفت Progression  بازی فارلایت 84 را تکمیل کنید

بازیکنان با تکمیل وظایفی که در بخش پیشرفت در نظر گرفته شده، به‌راحتی می‌توانند شخصیت‌های خود را ارتقا دهند و بدین ترتیب، جوایز هیجان‌انگیز بیشتری را باز کرده و همچنین مقدار قابل توجهی XP به دست آورند. این کار به‌طور عمده به بازیکنان کمک می‌کند تا نمایه خود را تغییر دهند و از مزایای بیشتری بهره‌مند شوند. بنابراین بازیکنان باید شروع به تکمیل بخش پیشرفت برای تمام شخصیت‌هایی که در اختیار دارند کنند. این کار در نهایت باعث ارتقاء سطح شخصیت‌ها می‌شود.

ارتقا شخصیت ها در فارلایت با تهران جم

بازیکنان با تکمیل وظایفی که در بخش پیشرفت در نظر گرفته شده، می‌توانند شخصیت‌های خود را ارتقا دهند.

بر اساس نقاط قوت گروه خود بازی کنید

یکی از نکات مهم در آموزش بازی فارلایت 84 ارائه یک بازی در هماهنگی کامل با گروه است. هر هم‌تیمی باید بر اساس نقشی که در تیم بر عهده دارد، شخصیت خود را انتخاب کند. با این کار بازیکنان ضعف هم تیمی‌های خود را پوشش می‌دهند و در مواقع نیاز به هم تیمی خود کمک می‌کنند. بدین ترتیب کل تیم به‌صورت متعادل مشارکت کرده و هر بازیکن پس از اتمام مسابقات، جوایز ارزشمند زیادی دریافت خواهد کرد.

شخصیت‌های جدید را به دست آورید

بازیکنان مبتدی باید منابع بیشتری جمع‌آوری و بدین ترتیب، تمام ۱۴ شخصیت موجود در بازی را باز کنند. این کار به بازیکن کمک می‌کند تا در مورد تمام شخصیت‌ها اطلاعات بیشتری به دست آورد و با آگاهی بیشتر هیرو مورد نظر خود را برگزیند. انتخاب شخصیت مناسب با سبک بازی و اشراف بر توانایی‌های آن علاوه بر اینکه به پیروزی در نبردها کمک می‌کند، باعث پیشرفت سریع‌تر در بازی می‌شود.

دیگر نکات مهم در آموزش بازی فارلایت 84

علاوه بر موارد یاد شده موارد زیر نیز از نکات مهم در آموزش بازی فارلایت 84 هستند.

  • ارتقا تجهیزات: در طول بازی، می‌توانید با جمع‌آوری آیتم‌ها، تجهیزات خود را ارتقا دهید. ارتقای سلاح‌ها، زره و وسایل نقلیه، شانس شما را برای پیروزی در نبردها افزایش می‌دهند.
  • استفاده از حرکات پارکور: حرکات پارکور مانند پرش، دویدن روی دیوار و لیز خوردن، کمک می‌کنند تا سریع‌تر جابجا شوید و از تیررس دشمن در امان بمانید.
  • بازی تیمی: فارلایت 84 را می‌توانید به‌صورت تیمی یا انفرادی بازی کنید. بازی تیمی شانس شما را برای بقا و پیروزی افزایش می‌دهد.

خرید الماس فارلایت 84

الماس فارلایت 84، حکم کلید درب یک انبار مملو از امکانات و تجهیزات ویژه را دارد که شما را در مسیر پیروزی یاری می‌کنند. تهران جم، به‌عنوان یکی از معتبرترین مراجع خرید جم، الماس و هر گونه ارز رایج بازی‌های آنلاین، امکان خرید الماس فارلایت 84 را فراهم کرده تا با استفاده از آن، تجربه نبردی هیجان‌انگیزتر و شانس پیروزی بیشتر را به خود هدیه دهید. تهران جم با ارائه خرید الماس فارلایت 84، به شما کمک می‌کند تا با قدرت و اعتماد به نفس بیشتری در میدان نبرد حاضر شوید و طعم شیرین پیروزی را بچشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *