بازی کالاف دیوتی موبایل

فایل چیت سی پی کالاف دیوتی موبایل

فایل چیت سی پی کالاف دیوتی موبایل

فایل چیت سی پی کالاف چیست؟ حتما برای شما هم پیش آمده است که بخواهید از راه تقلب، آیتم‌های بازی را جمع آوری کنید. مثلا سی پی بازی کالاف موبایل. یک راه حل، استفاده از اپلیکیشن‌های مود شده یا دستکاری شده می‌باشد. البته این کار ریسک بالایی دارد که پیشنهاد می‌کنیم به جای آن، از روش قانونی خرید سی پی کالاف موبایل استفاده کنید. شما می‌توانید برای دریافت این خدمات به فروشگاه call of duty mobile ما مراجعه نمایید.

فایل چیت سی پی کالاف چیست؟

چیت به معنای تقلب است و معمولا در بازی‌ها برای مواردی به کار می‌رود که خارج از قوانین معمول برنامه می‌باشند. چیت‌ها می‌توانند در انواع مختلفی از بازی‌ها به کار گرفته شوند. مثلا شما می‌توانید به کمک آنها برای نمایش دشمن، مکان آن و مشاهده مقدار جان دیگر پلیرها اقدام کنید. استفاده از چیت‌ها کار درستی نیست و معمولا در بیشتر بازی‌ها منع می‌شود. همچنین احتمال آن وجود دارد که در صورت متوجه شدن تیم سازنده و بازی از این ترفندها، مشکلاتی نظیر بن شدن اکانت یا جریمه پیش آیند.

با این مقدمه حال می‌خواهیم راجع به فایل چیت سی پی کالاف صحبت کنیم. این فایل یک نسخه از اپلیکیشن است که در برخی کدهای آن تغییراتی ایجاد شده‌اند. شما می‌توانید با نصب این اپلیکیشن‌های مود شده، فیچرهای مختلفی داشته باشید که یکی از آنها، کسب سی پی و نمایش دشمن و غیره است. البته همانطور که گفتیم، استفاده از چنین برنامه‌هایی زمانی که توسط تیم سازنده شناسایی شوند، منجر به یکسری مشکلات برای اکانت می‌شود.

پیش از آنکه فایل چیت سی پی کالاف را نصب کنید، لازم است چند نکته مهم را مدنظر داشته باشید:

 • فایل چیت سی پی کالاف با احتمال 10 – 30 درصد احتمال شناسایی را دارد.
 • اکیدا توصیه می‌کنیم استفاده از این فایل را برای اکانت‌های غیر اصلی و دوم به کار ببرید.
 • حتما دستورالعملی که همراه این فایل ارسال می‌شود را مدنظر قرار دهید.

توصیه ما این است که به جای ریسک کردن، اقدام به خرید سی پی کالاف موبایل به صورت قانونی نمایید. شما می‌توانید این خدمات را در سایت ما دریافت کنید.

آشنایی با فایل چیت سی پی کالاف در تهران جم

کاربرد و نحوه استفاده از فایل تقلب سی پی کالاف

اگر شما هم ترغیب شده‌اید که از فایل چیت سی پی کالاف استفاده کنید، می‌خواهیم نحوه استفاده از آن را به شما شرح دهیم. در این خصوص باید گفت:

 • فایل چیت سی پی کالاف یک فایل مود شده است و معمولا نیاز به بروزرسانی و تغییر در کدها دارد. در نتیجه باید آن را تهیه کنید.
 • این فایل معمولا با خرید اشتراک مدت دار قابل استفاده است. زمانی که اشتراک فایل چیت سی پی کالاف را تهیه کردید، اپلیکیشن نصبی بازی همراه آن ارائه می‌شود.
 • در قدم بعدی باید بازی کالاف موبایل را که از قبل داشته‌اید، حذف کرده و فایل نصبی جدید را روی آن نصب کنید.
 • حال نوبت آن است تا در هنگام ورود، کد اشتراک یا لایسنسی که تهیه کردید را وارد کنید. در این حالت می‌توانید وارد بازی شوید.
 • زمانی که برنامه اجرا شد، یکسری تنظیمات را مشاهده می‌کنید که برای گرفتن سی پی و نیز عدم فاش شدن چیت وجود دارند. طبق راهنمایی که برای شما در هنگام خرید فایل چیت ارسال شده، آنها را فعال کنید.
 • حال می‌توانید به بازی کردن بپردازید.
 • توجه کنید که امکان ارسال سی پی به دیگران وجود ندارد و مقدار بسته cp فعال شده روی اکانت شما دائمی نیست.
 • زمانی که از این فایل استفاده کردید، یک حجم سی پی روی کانت فعال می‌شود که می‌توانید خریدهایتان را انجام دهید. سپس قبل از آنکه بازی را ببندید باید یک گزینه را در تنظیمات آن فعال کنید تا مقدار سی پی به حالت اول بازگردد.

حتما راهنمای استفاده از فایل چیت سی پی کالاف را قبل از استفاده، مطالعه کنید.

نحوه استفاده از فایل تقلب کالاف موبایل

پرسش های متداول

برخی از پرسش‌های متداول شما کاربران راجع به فایل چیت سی پی کالاف عبارتند از:

 • مزیت‌های استفاده از فایل چیت cp کالاف چیست؟

استفاده از این اپلیکیشن، مقدار بسیار زیادی امتیاز کالاف موبایل را به شما ارائه می‌کند. در نتیجه می‌توانید انواع آیتم‌ها را تهیه کنید.

 • معایب فایل چیت چیست؟

بن شدن اکانت و مسدود شدن، از دست رفتن همیشگی یا موقت اکانت.

 • راهکار جایگزین فایل چیت سی پی چیست؟

شما باید برای خرید ارز درون برنامه‌ای اقدام کنید. سایت تهران جم مرجع خدمات کالاف دیوتی موبایل و خریدهای درون برنامه‌ای آن می‌باشد. در مقاله “بررسی استارتر پک کالاف دیوتی موبایل” با دیگر آیتم‌های درون این بازی آشنا شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *