بازی کلش اف کلنز

مقایسه کلش اف کلنز و کلش رویال

بررسی تفاوت های کلش اف کلنز و کلش رویال

بین دو بازی جذاب و هیجانی کلش اف کلنز و کلش رویال همواره رقابت قابل توجهی وجود داشته است‌. در موضوع مهم مقایسه کلش اف کلنز و کلش رویال به بررسی ساختار بازی، تفاوت های جزیی و اصلی و سایر موارد خواهیم پرداخت تا به شما کمک کنیم که بازی مناسب خود را بهتر انتخاب کنید‌.

کلش رویال یک بازی کارتی است که شروع آن توسط حداقل دو بازیکن صورت می گیرد‌. این دو بازیکن ارتباط خود را به صورت لایو در یک زمان مشخص برقرار می کنند‌. بازیکنان هر کدام یک برج پادشاهی و دو برج پرنسس در حومه برج های پادشاهی در اختیار دارند‌. آنها برای جمع کردن تعداد تاج های پادشاهی بیشتر، در مدت زمان محدود به رقابت با یکدیگر می پردازند. در این بازی سرانجام برنده کسی است که تاج های بیشتری را در اختیار دارد.

مقایسه کلش اف کلنز و کلش رویال در تهران جم

از سوی دیگر در بازی کلش اف کلنز، ساختار بازی به گونه ای است که تمرکز بازیکنان روی ساخت و آبادانی روستا، بهبود روستا، سربازان و به طور کلی دفاع از آنها است‌‌‌.

بررسی دو بازی کلش اف کلنز و کلش رویال

در مقایسه بازی کلش اف کلنز و کلش رویال مشاهده خواهید کرد که بازی کلش اف کلنز از زمان عرضه تاکنون، آپشن های جذاب و هیجان انگیزتری را اضافه کرده و رکورد یک بازی جذاب و ایده آل را از آن خود نموده است‌. بازیکنان در جریان این بازی باید به دهکده های دیگر حمله کنند و با غارت آنها منابع خود را افزایش دهند‌. خرید جم کلش اف کلنز می تواند به بهبود عملکرد شما در بازی کمک کند‌‌‌ و همچنین تحولی عظیم در استراتژی ها و پیشرفت شما در این بازی هیجانی باشد‌.

در بازی کلش اف کلنز، بازیکن باید به طور مداوم ساختمان ها و آیتم های دهکده را عوض کند. این به روز رسانی نقش مهمی در پیشرفت سطح بازیکن خواهد داشت. همانطور که می دانید به روز رسانی سطح این بازی نیاز به صرف زمان و انرژی دارد. از این رو، جم کلش اف کلنز برای حل این مشکل به بازار گیم راه پیدا کرده است‌. شما می توانید با خرید جم کلش اف کلنز و استفاده از آن برای ساخت دهکده ها، در مدت زمانی کوتاه سطح خود را در بازی افزایش دهید‌. یکی از فروشگاه های معتبر که در حوزه خرید بازی های موبایل فعالیت دارد، تهران جم است. شما می توانید جم کلش اف کلنز را از این فروشگاه تهیه نمایید.

در بازی کلش رویال بازیکن لذت تجربه یک بازی تن به تن را می چشد و بدون منتظر ماندن حضور سربازان و محدودیت زمانی با شخص دلخواه خود به بازی می پردازد‌.

سایر تفاوت های کلش اف کلنز و کلش رویال

به طور کلی در مبحث مقایسه کلش اف کلنز و کلش رویال باید بگوییم که هیجان کلش اف کلنز بیشتر است‌ و نمی توان نام یک بازی کژوال را روی آن قرار داد‌. در بازی کلش اف کلنز بازیکن موظف است که با صبر و حوصله و در نظر گرفتن زمان به رقابت با حریف بپردازد‌.

بررسی دو بازی کلش اف کلنز و کلش رویال

همچنین بازی کلش اف کلنز نیازمند تعهد بالا است، زیرا روزانه در حال افزایش سطح خود بوده و لحظه ای غفلت باعث عقب ماندن شما از دور رقابت ها خواهد شد‌. در این بازی تمرکز روی ساخت دهکده و جمع آوری غنیمت ها، سبب پیشرفت بازیکن شده و شانس برنده شدن وی را بالا می برد‌.

اگر به تازگی بازی کلش رویال را روی سیستم خود نصب کرده اید، در ابتدای کار، لول ۱۱ و ۴۰۰۰ نشان و شروع همه کارت ها برای شما خواهد بود‌. در ابتدای کار روند بازی ساده است و بدون خرج هیچ سکه ای کم کم به سطح بالاتری خواهید رسید تا تبدیل به یک بازیکن حرفه ای شوید‌.

در کلش اف کلنز برای اینکه به سطح قابل توجهی در بازی برسید باید از هیروها و سربازان قوی تری استفاده کنید. این امر باعث افزایش هیجان بازی در شما می گردد‌. در واقع محتوای کلش رویال، تورنمنت ها، چالش های هیجانی و آرناهای جدید محسوب می شود‌ و بیشتر روی افزایش مهارت های شما تمرکز خواهد کرد.

کلش اف کلنز در لیست بهترین بازی های جهان قرار دارد و روز به روز بر طرفدارنش نیز اضافه می شود. این موضوع نشان از محتوای جذاب آن دارد که بازیکن از آن لذت می برد‌.

در مقایسه کلش اف کلنز و کلش رویال از نظر آپدیت نیز باید بگوییم که در بازی کلش رویال بازیکن همیشه خود را با آپدیت سرگرم می کند. در واقع کلش رویال آپدیت های سریع تری را ارائه می دهد‌.

اما در کلش اف کلنز پس از اینکه بازیکن از منابع خود استفاده کرد، بازی به طور کلی آپدیت می شود‌.

مقایسه کلش اف کلنز و کلش رویال به لحاظ ساختار و اساس در تهران جم

مقایسه کلش اف کلنز و کلش رویال به لحاظ ساختار و اساس

☆ در کلش رویال، ماین کردن و استخراج طلا وجود ندارد، در صورتی که کلش اف کلنز این ویژگی ها را داراست.

☆کلش رویال این امکان را به بازیکن می دهد تا وی مهارت های خود را نشان دهد، ولی این امکان در بازی کلش اف کلنز وجود ندارد‌.

☆ کلش اف کلنز یک بازی تهاجمی بوده، در حالی که کلش رویال یک بازی کارتی است‌.

☆کلش اف کلنز محتوای پیچیده تری نسبت به کلش رویال دارد.

☆کلش رویال در زمان کوتاه آپدیت های جالبی را ارائه می دهد و بازیکن باید مرتب به بازی سر بزند و متوجه تغییرات شود‌. در صورتی که بازی کلش اف کلنز فضای هیجان انگیزتری دارد و  این مسئله شوق بازی را درون بازیکنان افزایش خواهد داد.

☆ پیشرفت سطح بازی در کلش اف کلنز بیشتر از بازی رویال است.

خرید جم کلش رویال، یکی از ابزارهای مهم برای پیشرفت سریع و کسب موفقیت های بزرگ در بازی محسوب می شود‌. همچنین شما با خرید جم برای کلش رویال می توانید سریع تر به منابع دسترسی پیدا کنید‌. جم کلش رویال به خرید صندوق های گنج‌، خرید طلا و منابع‌، ایجاد فرصت شرکت در چالش ها‌، تغییر نام و دریافت امتیازهای ویژه به شما کمک خواهد کرد‌‌. برای خرید آیتم های بازی ویدیویی، فروشگاه تهران جم با سابقه ای درخشان در این حوزه، گزینه مناسب به شمار می رود.

سخن پایانی

پرداختن به دو بازی کلش اف کلنز و کلش رویال هر دو تجربه ای لذت بخش و هیجان انگیز برای شما به ارمغان می آورد‌. حتما هنگام مقایسه بازی کلش اف کلنز و کلش رویال، متوجه تفاوت در ساختار بازی ها‌، استراتژی ها‌‌، روش های بازی و… شده اید‌.

در بازی کلش اف کلنز تمرکز روی استراتژی ها، تعاملات قبیله‌ و تجربه یک گیم کامل و هیجان انگیز را خواهید داشت‌. در صورتی که در بازی کلش رویال نبردهای سریع و رقابتی به بازیکنان فرصت تجربه یک بازی لذت بخش را می دهد‌.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *