بازی کالاف دیوتی موبایل

بررسی انواع نایف کالاف دیوتی موبایل

خرید نایف کالاف با پرداخت جم بازی

نایف کالاف دیوتی جزء ابزارها و سلاح های متنوع، قدرتمند و استراتژیک است. اغلب پلیرهای حرفه ای این بازی، با استفاده از ترفندها و تکنیک های ویژه، این چاقو ها را در نبردهای مولتی به کار می گیرند چرا که می دانند چگونه با یک ضربه دشمن را از پای در آورند. در ادامه مطلب ما را همراهی کنید تا شما را با اسامی نایف ها و بهترین نایف بازی کالاف دیوتی، نحوه استفاده از آن و روش ساده و سریع خرید بتل پس کالاف و خرید سی پی ارزان کالاف دیوتی بیشتر آشنا کنیم.

بررسی انواع نایف کالاف دیوتی موبایل

بهترین نایف کالاف

نایف ها ابزاری هستند که از با یک ضربه دشمن را از پای در می آورند. هر یک از این سلاح های سرد دارای سرعت، برد و عملکرد متفاوتی می باشند. در ادامه اسم نایف های کالاف که در دسته پرکاربردترین و بهترین چاقوها قرار داده می شوند، را به شما معرفی خواهیم کرد:

تبر، نایفی با برد و سرعت خیره کننده

یکی از مهمترین و کارآمدترین نایف کالاف، تبر است. قدرت، سرعت و برد بالای این سلاح طرفداران زیادی را در سبک بتل رویال و مولتی پلیر بازی کالاف دیوتی با خود همراه ساخته است. این تبرها شکل‌های متنوع و زیبایی دارند و شما با جمع‌آوری یا خرید جم بازی می توانید صاحب نوع اسکین متحرک این تبرها شوید.

تبر نوعی چاقو در کالاف دیوتی

نایفی زیبا و پرسرعت، کاتانا

زیباترین و پرسرعت ترین نایف کالاف دیوتی، سلاحی شمشیر مانند به نام کاتانا است. این نایف در ورژن‌های قدیمی به صورت رایگان و در فصل جدید بازی در ازای پرداخت سی پی در اختیار گیمر قرار داده می‌شود. از کاتانا برای وارد آوردن ضربه های شدید و پرقدرت و در فواصل دور تر استفاده می شود.

نایف کاتانا در کالاف دیوتی

ضربه های قوی و از راه نزدیک با نایف های کوچک کالاف

در بسیاری از نبردها گیمر مجبور به وارد آوردن ضربات قوی و کاری از راه نزدیک می شود. برای این منظور نایف های کوچک کارایی خوبی دارند. این چاقو ها بسیار متنوع بوده و هر کدام از کارایی مخصوص به خود برخوردار هستند.

معرفی و بررسی نایف های کوچک کالاف

نایف کالاف داسی یک چاقوی خوش دست و سریع

این نوع نایف کالاف دیوتی به دلیل سر خمیده و داسی شکل خود با سرعت زیاد دشمن را از میدان رقابت حذف می نماید.

نایف داسی کالاف

دسته بیل، نایف کالاف در فصل جدید بازی

در سیژن جدید بازی کالاف دیوتی نوع جدیدی از نایف معرفی شده است که دسته بیل نام دارد. ظاهر جذاب این سلاح سرد و برد بالای آن به محبوبیت و کارایی آن در میان طرفداران بازی کالاف دیوتی وسعت بخشیده است.

اسم نایف های کالاف

تا به اینجا با برخی از مطرح ترین و پرکاربردترین نایف های کالاف دیوتی آشنا شدید. برای شناخت تعداد بیشتری از این سلاح های سرد نگاهی به جدول زیر بیندازید:

چاقوی کالاف دیوتی چاقو
چاقوی تاشو چاقوی تاشو – Folding knife
کارامبیت – Karambit چاقوی داسی شکل کارامبیت – Karambit

چاقوی داسی شکل

تبر - Axe تبر – Axe
نایف چاقو
کاتانا - Katana کاتانا – Katana
نایف CAMD CAMD
چوب بیسبال چوب بیسبال – Baseball Bat

آموزش گرفتن نایف

برای گرفتن نایف کالاف دیوتی علاوه بر پرداخت ارز درون برنامه ای، راهکارهای رایگان نیز وجود دارند. هر یک از نایف ها با پشت سر گذاشتن مراحل خاصی به صورت رایگان در دسترس قرار می گیرند. با این وجود در حالت کلی با انجام موفقیت آمیز ماموریت های Elite، قفل پاداش ها و جوایز فصل های قبلی بازی، برای شما باز خواهند شد. در واقع نایف های قفل شده و غیر قابل استفاده، در ازای پاداش هایی که گیمر در طول مسیر دریافت می کند یا توکن های محرمانه ای که جمع آوری می نماید، باز می شوند. این پاداش ها با انجام ماموریت های ستاره دار، شرکت در مسابقات چند نفره و … کسب می گردند.

به دست آوردن نایف کالاف دیوتی به صورت رایگان، از طریق Clan نیز امکان پذیر می باشد. برای این منظور کافی است به یک قبیله پیوسته و امتیازات قبیله ای یا Clan Point را جمع آوری کنید. با کسب امتیاز به میزان کافی، قادر به انتخاب برخی از چاقوها خواهید بود.

کسب امتیازات قبیله ای یا Clan Point و دریافت نایف کالاف دیوتی

دریافت نایف کالاف با خرید جم بازی

یکی از روش های ساده و سریع برای آنکه یک گیمر حرفه ای بتواند به نایف کالاف مورد نظر خود دست پیدا کند، خرید جم بازی است. این کار در ایران به واسطه  فروشگاه های اینترنتی فعال در زمینه پرداخت های درون برنامه ای امکان پذیر می باشد.

تهران جم یکی از همین وب سایت های معتبر در زمینه خرید جم بازی های آنلاین و موبایلی و خرید بتل پس کالاف است. در این مجموعه علاوه بر آنکه خریدی به صرفه، قانونی و مطمئن را تجربه کرده آشنا می شوید، می توانید از پشتیبانی شبانه روزی کارشناسان آن نیز بهره مند شوید.

منایع وبلاگ: https://www.callofduty.com/blog

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *